reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

I Oluś życzy samych szczęśliwych chwil :-)
20190211_212126.jpeg
 
reklama
Wiecie co ja nie wiem jak to zrobiłam czy waga mi nawaliła. Dzisiaj ją z ważyłam i jest 7, 3kg czyli przez miesiąc nie przytyła. Mieliśmy robioną morfologię z trzy tygodnie temu bo ta waga nie podobała się pediatrze na bilansie i wyniki były ok. Moja droga córka warzyła w jej wieku 7,5 a mając 12,5 m-ca 9kg także chyba taki ich urok tych moich dzieci. Pomimo to daje małej często ale małe porcje i pilnuje posiłków.


Ale chłopcy słodcy. Och jak ja bym chciała mieć synka.
 
Odnosnie wagi to mamy skończone 10 mc i właśnie 10 kg wskoczyło na wagę ...trochę mnie to dziwi bo dziecko mam dość ruchliwe a za jedzeniem nie przepada . Zjada po kilka łyżeczek a ja nie zmuszam i nie wpycham na silę a tu taki kolos :-)
 
Link do: Sprightly88, Ratinka
Doklanie Damian nie pracuje.. Nie moze dlatego ze maly wymaga 2 osob w domu bo ani siku nie moge zrobić bo jest na tlenie i nie wiadomo kiedy sie wkurzy i zapomni a wiadomo w takich chwilach sekundy sa ważne.. Jakos musimy dawać rade.. Nie ma nam kto pomoc:\ moja mama ma corke 5lat.. Rodzeństwo nasze ma dzieci swoje i jestesmy zdani sami na siebie:\


Dziewczyny dziękuję bardzo ze o nas myslicie i chcecie pomoc nam, u nas najwazniejsze sa pampersy i kosmetyczne.. Więc jeżeli to nie problem a macie po swoich dzieciach pampery 2 oczywiście chętnie przyjmiemy. Oczywiście jezeli macie i to nie jest problem kochane. Naprawde dziękuję Wam ;* za pomoc i chęć pomocy
 
Ciężko:\ 3 noce były okropne.. Ciekawa jestem jaka bedzie ta noc.. Ostatnio poszedl spac o 5.30, na drugi dzien poszedl spać o 6.30 a dzis zasnal o 7.30.. Całą noc płakał.. Krzyczal.. Nic nie pomagalo.. Inhalacja. Oklepywanie.. Noszenie tulenie.. Nic.. Dostal szalu:\ ale wyszedl ząbek.. Strasznie duży.. Jeszcze tylko jedna jedynka.. Także mamy juz 4 zeby.. Jedynka wychodzi bo ma 2 jedynki na dole 1 jedynke i 1dwojke.. Ale wystaszylam sie bo zaswiecilam swiatlo by mu przebrać pampersa i kurczę patrzymy a był zalany krwia.. Serce odrazu podeszlo mi do gardla.. Patrzylam czy to z nosa ale nie.. Zobaczylam ze jak gryzl reke to tarł ubrankiem i chyba tak to podraznil.. Ale krwi bylo bardzo dużo.. Pierwszy raz widzialam zeby krew byla podczas wyzynania zębów.. Ale w ciagu 3 godzin wyszla cala jedynka.. Bo ją widzielismu byla delikatna a jak zobaczyliśmy po umyciu z krwi to ogromna cala jedynka.. Nie wiem jak to zrobil.. Takze noce byly ciezkie.. Ale to pol biedy.. Potem maly odsypial noc w dzien i kurczę pradu nie byloo:\ pulsometr ma swoja baterie. Pompa infuzyjna tez a kurde tlen nie rozumiecie?? A maly wymaga go ... Naszczescie kupilisky z damianem tlen w taki przenośny na 144 wdechy.. Balam sie ze nie podłącza.. Zadzwoniłam na straz.. Ci mili panowie dali mi numer do Pana tutaj od nas ze strazy i w razie kolejnego braku pradu mam dzwonić do Niego na komórkę i nam pożycza agregat.. Także troche jestem spokojna
 
Dzień dobry, dziewczyny poradźcie..... Moja córcia od dwóch tych robi luźniejsze kupki i są one częste, myślałam że to może jakaś nietolerancja mleka albo glutenu, więc ograniczyłam gluten i dawałam kropelki delicol, ale nie widziałam żadnej różnicy, wczoraj jak ja karmiłam piersią przed snem, to się krzywiła i zaciskała oczka, wcześniej myślałam że to zęby idą i to z tego, ale dzisiaj w nocy płakała że ją boli brzuszek i nad ranem była kupka.... Jejku już sama nie wiem
 
Super, ze straz taka pomoc zaoferowala, nie mozecie zostac bez pradu.
Dziwne z ta krwia, biedny 0ski cierpial.
A jakbys mu tefmofor cieply na brzuszek dawala? Moze pomogloby?
Kjsko, u nas przez tydzien katar i luzne, smierdzace kupy (az odparzaly a przebieralam jak widzialam, ze zrobil) i wyszly hurtem 4 zeby. I taki wlasnie niespokojny,placzliwy byl. Obstawiam, ze to zeby Was tez. Alergia na mleko tak znienacka przyszlaby?
 
reklama
Dzień dobry, dziewczyny poradźcie..... Moja córcia od dwóch tych robi luźniejsze kupki i są one częste, myślałam że to może jakaś nietolerancja mleka albo glutenu, więc ograniczyłam gluten i dawałam kropelki delicol, ale nie widziałam żadnej różnicy, wczoraj jak ja karmiłam piersią przed snem, to się krzywiła i zaciskała oczka, wcześniej myślałam że to zęby idą i to z tego, ale dzisiaj w nocy płakała że ją boli brzuszek i nad ranem była kupka.... Jejku już sama nie wiem
Hej moja miała tak przez 3 dni luźniejsze kupki, bie raz tylko taki zabarwiony jakby sluz i kwaśny zapach miały. Tez dawałam jej probiotyk, dużo wody do picia. I przeszło jej po tych 3 dniach. Nie wiem też czy to na zęby czy co.
 
Do góry