reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny z dzieciaczkami z AZS, w czym myjecie swoje dzieci? mamy przepisane masci, syrop, ale mam problem ze znalezieniem czegos do kapania bez zapachu czy alkoholu w skladzie (od urodzenia mala kapie w aveeno, ale jest perfumowany i chce zmienic)
Z Emilką cetaphil najlepiej działał
 
reklama
Agrekaa u nas zabawki są fajne ale te starszej córki czyli Barbie, koniki, karety itp. swoimi zabawi się ale na chwilę. Bardzo lubi siostrzyczkę i garnuszek Fischer Price. Starsza nie lubiła. Co dziecko to co innego.
U nas właśnie szczeniaczek nie za bardzo się sprawdził a liczyłam na niego ...hehhe .. synek jest taki rozkojarzony , nerwowy ..pediatra powiedziała żeby miał maks 3 zabawki w ciągu dnia - podobno to pomoże mu sie wyciszyć i skupić .
 
Może taka tablica manipulacyjna by go na dłużej zajęła. Planuję coś takiego zrobić małej.
03-21-17-pobrane-1-t1512476933.jpeg
 
@Jetkaa ja to się aż boję cieszyć gdy jest lepiej, bo zwykle zaraz potem nas tu straszysz:rolleyes2: Ale cieszę się z każdej lepszej wiadomości ❤❤❤
I to tyle bo forum mi szwankuje i zupełnie nie widzę co napisałam :(
 
Hej dziewczyny ;) Chcialabym was dzisiaj prosic was o udostepnienie linku ze zbiorka pieniedzy na dziecko mojej kolezanki. Zbiera ona na turnus rehablitacyjny, niestety ciezko jest jej uzbierac wymagana kwote a zostalo jej na to coraz mniej czasu. Robercik urodzil sie jako wczesniak w 36 tygodniu i byl niedotleniony. Jesli moglibyscie udostepnic bylabym bardzo wdzieczna ;)

Zbiorka dla Robusia
 
reklama
Do góry