reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

My tez juz mielismy szczepienie mmr. Po tygodniu przyszla goraczka i dziasla strasznie spuchly. Na nastepny dzien zobaczylam ze zebrala sie ropa na tych zabkach wiec zabralam malego do lekarza. Dostalismy antybiotyk, jutro ide na kontrol bo minela 4 doba i nic sie nie poprawilo :-/
 
reklama
A mieliście mmr czy priorix ? Pytam bo zastanawiam się czy tylko u nas w mieście brakuje priorix czy problem jest na szerszą skalę.. I jak po? Wszystko ok?
Tak wszystko ok nie bylo goraczki ani obrzeku w miejscu szczepienia poprostu tak jakby nie byl szczepiony. Mielismy szczepionke MMR
 
Dziewczyny jak u Was wyglądają noce? Juz sa prawie cale przespane? U mnie nie wiem.czy taki typ mi sie trafil, czy cos jest nie tak. Wierci sie po calym łóżeczku, w efekcie lezy albo w poprzek albo uderza głową o ochraniacz co skutkuje ciaglym placzem, pobudkami. Je z dwa razy ale maks po 60 mleka. Z jedzeniem tez do gryzienia niezbyt chętny. Pasują mu kasze i zupy i kasze na mleku i piętki chleba. Starsza w tym wieku uwielbiala jajecznice i kanapki mlody nie ruszy.
U nas podobnie ..kręci się w łóżeczku we wszystkich kierunkach ..ostatnio tak wykombinował ,że miał nożki na poduszce ..Odnośnie jedzenia to też nie za bardzo do raczki cokolwiek bierze ..jak mu daje na talerzyku to wszystko porozrzuca i koniec jedzenia. Dzis na przykład nie spał wgóle w dzień - ani minutki i zjadł tylko kaszkę na śniadanie ..mam nadzieje że jutro nadrobi
 
Wczesniejsze szczepienia przechodzil bez problemowo. A z zabkami od poczatku bylo ciezko, mysle ze szczepionka troche oslabila organizm i dlatego zabki jeszcze bardziej podraznione. Bylismy na kontroli to dostalismy dodatkowo lek w sprayu do psikania i ponoc buzia zawsze dlugo sie goi. Dziecko jak to dziecko wszystko pcha do tej buzi i dodatkowo podraznia :-/
 
Hej ciocie:) jutro mamy wyjsc ciocie tfu tfu;) ale powiem wam ze nie tyle boje sie jego choroby co tego ze znowu mi cos zlapie.. Szymon ma katar i panikuje baardzo.. Mialam wyjść z pompa co mu w nocy mleko podaje ale profesor zmienil zdanie i mu bede ja w nocy podawać.. Co 2 h przez 24.. I miedzy czasie leki z odstepem 30min między kamieniami.. Ale najgorsze ze robi duzy brzuch po bolusach:\ a pompa podawala równo i było ok:\i boje sie tego ze go będzie zas bolec:\\
 
@Jetkaa jak cudownie widzieć Oskara z takim uśmiechem. Niech mu już z buzi nie schodzi. Oby już tylko ku lepszemu u Was.
Z hormonem zmienił się dostawca po przetargu i wygrał producent leku oryginalnego, którym leczy cały świat- mam nadzieję, że Wam i nam dobrze ta zmiana zrobi :) za rok w USA a za dwa w Europie mają wprowadzić nowy hormon, podawany raz w tygodniu, ponoć super działa. W Polsce pewnie poczekamy na niego, bo wygrywa najtańszy nie najlepszy :/

Załatwiłaś "za życiem"? Bo 4tys zł można dostać chyba tylko do roku od urodzenia dziecka.
Tak kochana to zalatwilam, a mozesz mi podać te nazwe tego hormonu? A Wy jaki macie??
 
reklama
Hej ciocie:) jutro mamy wyjsc ciocie tfu tfu;) ale powiem wam ze nie tyle boje sie jego choroby co tego ze znowu mi cos zlapie.. Szymon ma katar i panikuje baardzo.. Mialam wyjść z pompa co mu w nocy mleko podaje ale profesor zmienil zdanie i mu bede ja w nocy podawać.. Co 2 h przez 24.. I miedzy czasie leki z odstepem 30min między kamieniami.. Ale najgorsze ze robi duzy brzuch po bolusach:\ a pompa podawala równo i było ok:\i boje sie tego ze go będzie zas bolec:\\

Super, że wychodzicie do domku. Myśle, że jeszcze chwila i sezon chorob minie to i Oskar będzie się lepiej czuć [emoji6] Hm.. to może pogadaj jeszcze z lekarzem żeby Wam dali jednak tę pompę.. nie chodzi przecież o Twoją wygodę tylko o malucha [emoji6] strasznie krótkie te przerwy miedzy podawaniem mleka i leków.. jak Ty dziewczyno funkcjonujesz? Ma kto Cię zmienić żebyś trochę pospała ??
 
Do góry