reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej Mamusie Roczniaków. Jak to szybko minęło...
A teraz pytanie: jak tam u Was wyglądają noce? U nas juz sie cieszyłam, ze wychodzimy na prostą tj. Jedna pobudka na butlę i kilka bo smoczek, bo sie zaklinowalem, az tu od kilku nocy powtorka z rozrywki czyli 2 razy w nocy po kilka łykow z butli a nie raz konkretnie i ogolne marudzenie i niespanie.
U nas wyjaz pewnie tylko jakis weekendowy bo od lipca ja wracam do pracy, dzieci do żłobka no i jestesmy w trakcie budowy domu także jest co ogarniac a czym blizej lipca coraz bardziej się boje[emoji33][emoji33][emoji32][emoji32]
Pozdrawiamy gooorąco z Małopolski
 
reklama
Anusia90 u nas tak samo noce wyglądają. My mamy dziadków z domem na wsi nad samym jeziorem. Więc wakacje tam. Tylko czekam aż syn szkole skończy hihi i lecimy. Pewnie też wyjdziemy na kilka dni nad morze. Ale my mamy 60 km do morza. To nie będzie to jakaś wielka przeprawa haha. Ogólnie lubimy góry też Ale w tym roku odpuszczamy. Ja do pracy na koniec lipca. I już tez myślę jak to będzie. Nawet jak to pisze to mniew brzuchu zakuło ze stresu :o :o
 
U nas noce od dawna spokojne i przespane wiec nie pomoge. Igor nie je w nocy od grudnia, a od dwoch miesiecy nawet nie przebudza sie. Spi od 21 do ok. 6:30-7.
Wczoraj mielismy szczepienie to w 13 miesiacu i ostatnie pnemo. Balam sie ze wzgledu na upal ale na szczęście bez goraczki i jak.narazie wszystko normalnie.
U nas dzis upragniony chlod, tylko 24st u bez slonca.
Pozdrawiamy :)
 
Hej ciocie mu w domku od wtorku.ale juz zmagam sie bo maly juz chory.. Temp do 39stopni.. Flegma ehh.m podpinam mu nawadniajace kroplowki.. Moze to tez dlatego ze upał a on nie pije a ma okreslona ilosc płynów do zyl i do żołądka.. Robię mu inhalacje kupilismy nawet masazer do oklepywania.. Boje sie ze zas za dzien dwa wrócimy do krk a tak bardzo nie chce... Chce naprawdę posiedziec w tym domu... Razem z nim.. Lekarze mówią ze jego stan nie idzie w te dobra stronę.. Ciagle infekcje.. Podwyższona temperatura..brak przyrostu masy ciała... On bez antybiotyku dozylnego nie daje juz rady.. Boje sie w ch*j.. Ma sterydy wziewne na te pluca bo bez tego go ściska.. Mial 3 inhalacje a teraz ma 6.. Co 8h.. Bo bez tego ma obturacje.. Ściska go ciągle .. Te pluca sa w zlym stanie...
 
@Jetkaa fajnie, że w domu jesteś. Ach, te choróbska! :(
Trzymajcie się i dalej walczcie!!

U nas jedzenie w nocy dwa razy i miliony pobudek, rzuca się po łóżeczku... Może kiedyś to się skończy. :/
 
@Jetkaa biedactwo, chciałabym, żebyście byli już w domu na zawsze, żebyś miała dla nas tylko dobre wieści, żebyś mogła popatrzeć jak Oski rośnie i rozrabia. Chciałabym dla Was tego samego co Ty. Robicie co możecie, co człowiek potrafi. Reszta nie należy już do nas. Chciałabym, żebyście nie musieli walczyć o każdy dzień, żeby po prostu mijał, jak wszystkim.

Jestem przy Was myślami.
 
U nas karmienia w nocy nie ma
Daje wodę. W nocy budzi się 3 razy i w zasadzie nie wiem po co, ale myślę że jej żeby idą bo daje dentinox i zasypia. Przyjechałam na tydzień do rodziców i mała nie chce spać o tych porach co zawsze, wogole ciężko jej zasnąć... Myślicie że to przez zmianę otoczenia?
 
U nas karmienia w nocy nie ma
Daje wodę. W nocy budzi się 3 razy i w zasadzie nie wiem po co, ale myślę że jej żeby idą bo daje dentinox i zasypia. Przyjechałam na tydzień do rodziców i mała nie chce spać o tych porach co zawsze, wogole ciężko jej zasnąć... Myślicie że to przez zmianę otoczenia?
Pewnie tak. Dużo wrażeń może.
Laura też już nie zasypia mi o 21 jak to robiła tylko już po a nawet i zdarzy się jej przed 22. Muszę ją oduczyc tego bo za 3 tyg wracam do pracy i będzie musiała wstawać ze mną już przed 6 rano... Moja je raz teraz w nocy, dzisiaj to wgl nie wstała na butle. A tak to daje jej wodę jak Ty.
 
reklama
Pewnie tak. Dużo wrażeń może.
Laura też już nie zasypia mi o 21 jak to robiła tylko już po a nawet i zdarzy się jej przed 22. Muszę ją oduczyc tego bo za 3 tyg wracam do pracy i będzie musiała wstawać ze mną już przed 6 rano... Moja je raz teraz w nocy, dzisiaj to wgl nie wstała na butle. A tak to daje jej wodę jak Ty.
Moze ja też spróbuje z tą woda? Ja tez od lipca wracam do pracy i moje rozrabiaki tez czeka tak wczesna pobudka. Masz juz jakis pomysł jak ją robić?[emoji28]
 
Do góry