reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Moze ja też spróbuje z tą woda? Ja tez od lipca wracam do pracy i moje rozrabiaki tez czeka tak wczesna pobudka. Masz juz jakis pomysł jak ją robić?[emoji28]
Nie wiem jak to zrobię jeszcze też [emoji23] po prostu będę ją kładla szybciej i tyle. I będzie wstawać kilka minut jak się ogarnę po mnie. A później może znowu się położyć spać jak odwioze ja do mojej siostry, ale wątpię żeby jeszcze zasnęła.

Sent from my SNE-LX1 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Łącze się z Wami w bólu też 12 lipca idę do pracy i nie wiem jak to ogarnę. Mała wcześniej wstaje i boję się że nie da mi się uszykować.

Od piątku mamy gorączkę co 6h nam nachodzi bez żadnych innych objawów, wczoraj byliśmy na dyżurze i lekarz stwierdził że wszystko ok to nie są objawy infekcji. Czekamy na wyspke może to trzy dniówka. A jak nie to obstawiam mocz. Jeszcze dzisiaj chyba doszła jelitowka bo robi kleksik śmierdzące. Ale daję jej też czopki i nie wiem czy nie od tego.

Jetkaa przykro mi. Ściskam mocno.
 
Mój wody w nocy nie chce. Weźmie łyczka lub dwa albo od razu odpycha kubek i płacze niesamowicie.
Od początku maja idą czwórki górne i dolne i wyjść nie chcą. Coś już się przebiło, ale niecałe. Wczoraj dostał paracetamol i dentinoxem posmarowałam dziąsła to spał 4 godziny. Masakra. :(

W poniedziałek jedziemy nad morze <3
Nie wiem jak to będzie ze spaniem itp.
Dla synka biorę deserki, obiadki, bo mój alergik musi na wszystko uważać żeby nic z mlekiem nie było związane.
 
No więc ja jestem u rodziców na działce. Jest fajnie bo mała ma tu piaskownice swoją, basenik i chustawke. Ale. Usypianie to masakra, bo tylko z nią wchodzę do domku już jest płacz, w wózku dzisiaj wogole nie chciała spać bo a to piesek, a to drzewko itd. Szczerze mówiąc to jestem trochę umordowana bo moja mama rozpieszcza ja bardzo,a ona robi z nami co chce. To jest nasz pierwszy wyjazd taki dłuższy. I nie wiem teraz czy tak przeżywa nowe miejsce czy jest za gorąco.
Mój wody w nocy nie chce. Weźmie łyczka lub dwa albo od razu odpycha kubek i płacze niesamowicie.
Od początku maja idą czwórki górne i dolne i wyjść nie chcą. Coś już się przebiło, ale niecałe. Wczoraj dostał paracetamol i dentinoxem posmarowałam dziąsła to spał 4 godziny. Masakra. :(

W poniedziałek jedziemy nad morze Nie wiem jak to będzie ze spaniem itp.
Dla synka biorę deserki, obiadki, bo mój alergik musi na wszystko uważać żeby nic z mlekiem nie było związane.
 
Hej! Dawno mnie tu nie było :) przyszłam sprawdzić co tam u was, jak maluchy?
WWstawiam zdjęcie mojego szoguna :)
IMG_20190605_140747.jpg
 
Dobry wieczór.

U nas po ospie u starszej pielęgniarka (prywatnie moja ciocia kazała odłożyć szczepienie minimum 3 miesiace a nawet dluzej.). Na mój tekst że lekarz pozwolił po 6 tygodniach szczepic stwierdziła że to pielęgniarki co szczepią jeżdżą na szkolenia ciągle i zyskują nowa wiedE i według tego ona mi po ospie tak szybko dziecka nie zaszczepi. Także byłabym ostrożna zwłaszcza że mmr jest specyficznym szczepieniem.
 
reklama
Hej dziewczyny. My już po MMR . Ogólnie ok w miarę. Bez goraczki. Szczepienia ponad dwa tyg temu. Ale od dwóch dni jest bardzo marudna. Bardzo ma rozpulchmione dziaslo na dole. Jakby na czwórki . Wasze maluchy mają już czwórki? Moja 13 miesięcy. Pozdrawiam
 
Do góry