reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@Jetkaa jestem z Wami, tak bardzo mi przykro :/ Oskarku, kochanie walcz. Masz dla kogo i po co :*

My już po imprezie roczkowej. Laura 23 maja skończyła rok, a od początku czerwca już chodzi. Teraz to już tak śmiga, że ledwo co za nią nadążamy. Oczy mam wkoło głowy, bo straszna z niej rozrabiaka. Wszystko musi sama, chodzi swoimi ścieżkami jak kot :) ja od jutra wracam już do pracy, będzie ciężko bez mojej Niuni :/// Laura też miała już szczepienie MMR, miala lekko zaczerwienione i spuchnięte, ale jej zeszło po kilku dniach, a tak to nic poza tym.
A to mój roczniaczek :) PS. wybrała kieliszek, a później różaniec [emoji23][emoji23]
IMG_20190629_201214.jpeg
IMG_20190629_201148.jpeg
IMG_20190701_153459.jpeg
 
reklama
Agunia93 cudowne zdjęcia:):). Moja mała już tez biega pędem migiem:-D:-D:-D. Ooo matko kochana już jutro do pracy:errr::D. Ja jeszcze mam 4 tyg Ale już myślę o tym co dzień
 
No zleciało jak nie wiem. Też mam jeszcze miesiąc do wykorzystania, ale chcę sobie zostawić jeszcze na jesień i w razie zachorowania Laury :)
Agunia93 cudowne zdjęcia:):). Moja mała już tez biega pędem migiem:-D:-D:-D. Ooo matko kochana już jutro do pracy:errr::D. Ja jeszcze mam 4 tyg Ale już myślę o tym co dzień
 
@Jetkaa jestem z Wami, tak bardzo mi przykro :/ Oskarku, kochanie walcz. Masz dla kogo i po co :*

My już po imprezie roczkowej. Laura 23 maja skończyła rok, a od początku czerwca już chodzi. Teraz to już tak śmiga, że ledwo co za nią nadążamy. Oczy mam wkoło głowy, bo straszna z niej rozrabiaka. Wszystko musi sama, chodzi swoimi ścieżkami jak kot :) ja od jutra wracam już do pracy, będzie ciężko bez mojej Niuni :/// Laura też miała już szczepienie MMR, miala lekko zaczerwienione i spuchnięte, ale jej zeszło po kilku dniach, a tak to nic poza tym.
A to mój roczniaczek :) PS. wybrała kieliszek, a później różaniec [emoji23][emoji23] Zobacz załącznik 992614Zobacz załącznik 992615Zobacz załącznik 992616
Super mała! O Co chodzi z tym kieliszkiem i rozancem?to jakaś zabawa?
 
Dziękuję :) to jest taka wróżba roczkowa :) kieliszek oznacza popęd do alkoholu, Różaniec że będzie bardzo wierząca, pieniądze, że zawsze je będzie miała, książka, mądrość i naukę czy jakoś tak [emoji23][emoji23]
Super mała! O Co chodzi z tym kieliszkiem i rozancem?to jakaś zabawa?
 
No popatrzcie, nie wiedziałam o takie wróżbie [emoji6] Bartek pewnie zabrałaby najpierw kieliszek bo on wszystkich szklanki chce zabierać i z nich pic [emoji23]
U nas trzydniówka. Od czwartku temperatura wysoka, ciężka do zbicia, a wczoraj wyszła wysypka i po gorączce ani śladu. Dodatkowo wychodzą dwie czwórki na dole także mamy bardzo marudny teraz czas..
 
reklama
O kurcze to Wy jakieś bardziej rozbudowane to macie [emoji4] u nas jest tylko książka, różaniec, kieliszek i kasa.
Lenka wzięła książkę, potem długo nic, ale moja babcia się uparła ze musza być 2 rzeczy wybrane ‍♀️ wiec po 5 min wzięła kasę [emoji6]
 
Do góry