reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Lenka dostaje to co my. Czasami je czasami nie. Nie przejmujemy się :) polecam bloga szpinak robi blee tam autorka (która jest dietetykiem) super i ze spokojem tłumaczy co i jak :)
 
reklama
U nas od jakiegoś czasu staję na głowie, żeby cokolwiek moje dziecko zjadło. Dzieci mają różne fazy, raz chcą jeść, potem mają okres, że nie. A koło 2 roku życia może pojawić się neofobia żywieniowa. Ja osobiście odkupiłam książkę "Moje dziecko nie chce jeść" i na nią czekam ;)
Książka fantastyczna - pochłonęłam w jeden wieczór i zmieniłam stosunek do niejedzenia synka. Naszego jedzenia nie chce za bardzo ale mieszam czasami ze słoiczkiem ...teraz na topie są bułki , maliny i jogurt . nawet do zupy muszę jogurt dodawać to wtedy zje a tak to nie chce .
 
Jetkaaa - jak tam u Was sprawy [emoji849]???



Dziewczyny jak nauczylyscie swoje dzieci pic wode? Moja wypije max 3 lyki i nie chce. Do tego slabo radzi sobie ze slomka, ale nawet ze smoczka nie chce.....
 
Jetkaaa - jak tam u Was sprawy [emoji849]???



Dziewczyny jak nauczylyscie swoje dzieci pic wode? Moja wypije max 3 lyki i nie chce. Do tego slabo radzi sobie ze slomka, ale nawet ze smoczka nie chce.....
Moja pije z kubka tego 360 stopni. Pije sie jak ze szklanki tylko nie rozlewa ani nie krztusi
 
Mam ten 360 to sie nim bawi a nie pije. Mam doidy cup, i dwa inne ze slomka. Pociagnie ze slomka pare razy i tyle.... zalamac sie idzie [emoji18]
 
reklama
Do góry