reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

U nas zwykly bidon z pepco. Ale wczesniej zrobilam test kubek plus slomka i ladnie pila. Nie wiem skad umiala ale nie miala problemow. Za to z kubka niekapka nie potrafi
 
reklama
Moja jak miała 11 miesięcy dałam jej kubek kapek A dwa tyg temu przeszliśmy na niekapek i od razu załapała
Dziewczyny a jak u Was z zębami? Po kolei wychodzą? Mojej teraz wyszła 4 dolna a 3 jeszcze nie :no:;)8-)
 
Czesc dziewczyny, u nas bez zmian:\ minął miesiac i nic nie ruszylo do przodu:\ z kazdym dniem szanse spadaja.. Malutki ani na chwile nie oddycha sam:( masakra.. Wczoraj mu pampersika zmienilam.wiecie jak sie cieszyłam?? Takie cos a mnie ucieszyło. A jeszcze byla w nim kupka :) przez miesiac go nie przebieralam a wczoraj mogłam zobaczylam mojego malego golaska.
Noce są okropne.. Sni mi się ze mi mówią ze malutki odeszedl, czuje we snie ten bol,te gorycz.. To co sie dzieje w mojej glowie to absurd. W dzien jestem normalna kobieta a w nocy?? Boje sie nocy,boje sie snow, boje sie samej siebie.. Musze cos ze soba zrobic...zająć sie czymś...
 
reklama
Do góry