reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@Jetkaa tak bardzo mi przykro. Jestem z Wami myślami. Mam nadzieję, że szybko odzyskasz spokój. Oskarku- opiekuj się swoją rodziną. Dziękuję Wam, że wpuściliście mnie do swojego życia. Oskar będzie żył w sercach tak wielu.
 
reklama
Jetkaa nie wiem co napisać bo sama nie potrafię poradzić sobie z tym co napisałaś. To ogromny cios. Oskarku dziękuję że tak dużo wniosles do życia wielu osób. Teraz na pewno jesteś szczęśliwy. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci
 
Jetkaa bardzo mi przykro :-( ale pamietaj ze dzieki Tobie Oskarek mial to czego najbardziej potrzebował. Ogromne morze matczynej miłości.
 
Jetkaaa nie tak powinno wyglądać życie, nie tak! To dzieci powinny chować Nas a nie na odwrót... Czasami los jest okrutny i robi na opak, role się zamieniają... W ten czas serce matki umiera razem z dzieckiem, ukochanym dzieckiem! Już nigdy kolory nie będą tak wyraziste, życie tak radosne bo.... Serce matki nigdy nie zapomina, nigdy!! Czas nie leczy tych ran... Mówi to mama, mama anielskiego dziecka... Tulam Cię najmocniej jak potrafię, nie ma słów które ukoją Twój ból, tęsknotę i żal... Wspieraj się na każdym ramieniu które które jest przy Tobie...

Oskarku, jesteś już w Niebie spoglądasz na mamusie, tatusia i braciszka. Dziś urosły Ci skrzydełka, otul ich nimi i daj im siłę do życia... A Ty, ciągaj Pana Jezusa za nos, tul się do Maryji, wyrywaj piórka że skrzydeł innych aniołów i psoć, baw się na Niebiańskim podołku... A kiedy nadejdzie czas, stań u bram i przytul mamusie tak bardzo jak tylko będziesz potrafił!

Jeetkaaa dziś dla Was zapaliłam świeczkę u mojej córeczki... Myślę o Was, jestem sercem przy Was.... Wypatruj gwiazd i ta najasniejsza to Oskarek uśmiecha się do Ciebie! Pamiętaj!! Zawsze!! Nigdy nie wątp i spogladaj w Niebo!

Sciskam!!
 
Kacprysiowo, ogromnie mnie wzrusxylas.. łzy same leją się po policzkavh.. Wiara jest cudowna, co by było gdybyśmy nie wierzyli? Jaki był by sens życia? Nasze aniołki czekają tam na nas
 
reklama
@Jetkaa przyjmij najszczersze wyrazy współczucia. Jestem z Tobą. :(
Oskarku, Skarbie powiększyłeś grono Aniołkow. To nie tak miało wyglądać :/ Patrz na mamusie, tatusia i Braciszka z góry i Ich pilnuj. Na zawsze w naszych sercach [emoji1665][emoji174]
 
Do góry