reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Może całkiem symbolicznie: w dniu pogrzebu każda zapali świeczkę w oknie, zrobi zdjęcie i wstawi tu z nazwą miejscowości. Możemy na naszym wątku założyć specjalny temat: cała Polska dla Oskiego, żeby łatwo było znaleźć
Bardzo by nam bylo milo . naprawdę wystarczy jak o godzinie 10tej kazda z Was zapali swieczke i wstawi zdjecie.. Dziękuję Wam naprawdę
 
Może całkiem symbolicznie: w dniu pogrzebu każda zapali świeczkę w oknie, zrobi zdjęcie i wstawi tu z nazwą miejscowości. Możemy na naszym wątku założyć specjalny temat: cała Polska dla Oskiego, żeby łatwo było znaleźć
Uważam to za świetny pomysł, nic chyba lepszego nie wymyślimy w tak krótkim czasie. Kto umie założyć wątek to do dzieła i niech może wstawi link tu do niego. Jutro niech każda z nas pomodli się za naszego Wojownika. Jetkaa on już zawsze będzie NASZ i na zawsze w naszych sercach. Dziękujemy że dzieliłaś się nim z nami. Bądź z nami zawsze chodź wiem że będzie to trudne.
 
Hope@ dziękuję bardzo piękne. Dziewczyny dziekuje Wam za każda modlite, za kazdy promyczek dla mojego malego aniolka, za te ciepłe slowa. Jesteście dla mnie ogromnym wsparciem naprawdę.

A więc juz po pogrzebie :( wczoraj 3 razy zemdlalam.. Ale to na podłożu psychicznym .. 2 razy w domu a raz na przeciw trumienki :( w kosciele doszlo to do szymonka i stal sam na srodku koscila i tak strasznie plakal ale takim innym placzem :( taki zal.. Na glos zapytal sie mamo czy w tym pudelku jest moj Braciszek :( ja mówię tak szymus tam jest jego zepsute cialko a reszta w niebie.. Ze on tam chodzi biega bawi sie.. Rodzina bardzo fajnie się nami zajęła. Byli przy mnie na kazdym kroku zebym znowu nie zemdlala.. I pp pogrzebie zajeli sie nami.

Dzis czuje sie troszle lżejsza dlaczego? Nie wiem.. Mogę odetchnąć i zaczerpnąć powietrza.. Pogodzilam sie z odejsciem mojego dziecka w jakims stopniu, wiedzialam ze tylko to moze mu przynieść ulge w cierpieniu.. Chciala bym zeby zyl ale to Bozia zadecydowala tak. Zawsze się modlilam slowami JEZU UFAM TOBIE JEZU TY SIE TYM ZAJMI
Dzisiejszej nocy mi sie snil, ze tak glosno sie smial a ja go tulilam :( nie moge oglodac zdjęć narazie ani oglądać zdjęć to zbyt silne emocje wywoluje .. Za bardzo to boli..
 
Moj maly gladiatorze, nauczyles mnie kochac bezinteresownie, nauczyles mnie cierpliwości, nauczyles mnie czytac z oczu. Nauczyles mnie nie bac sie dzici chorych.
Moj maly aniolku pokochałam Cie w sekundzie w ktorej sie urodziles. Mimo ze od poczatku Bozia dala nam pod górę my sobie dalismy razem. Pamietam Cię od początku do konca. Pamietam naszą wspolna noc.pierwsze tulenie. Niestety nie bylo mi dane abys tulil sie do piersi. Dziękuję Ci słoneczko ze dales nam tyle czasu bysmy sie Toba nacieszyli. Za to ze walczyles. Dziękuję Ci ze usmiechales sie, ze gaworzyles. Dziękuję Ci ze nas rozpoznawales mimo ze lekarze nie dawali szans. Dziekuje Ci ze dzielnie wytrzymywales wszystkie badania, ze wytrzymywales tyle.. Wiesz ze nie moglam sie pogodzić z twoją chorobą.. Nie moglam tego zrozumiec. Ale pokochalam ją w 100 % tak jak i Ciebie. Jestes i byles najważniejsza osobą w moim życiu..
Pamiętaj moj maly aniolki kocham Cie , zawsze będę, nauczyles mnie bardzo duzo . dziękuję Ci Panie Boze ze moglam zająć sie naszym aniolkiem. Ze moglam byc Twoją mamą misiu . mamusia juz nie bedzie płakać a Ty sie skarbie baw,biegaj i patrz na nas.. Mam nadzieje ze sie kiedys spotkamy po drugiej stronie. :(
 
Kochana czytam Twój wpis i aż mam ciarki na całym ciele. Tule Was mocno. I myślę o Was napwrde co dzień. Tul swojego synka najmocniej. To takie ważne że go masz
 
reklama
Do góry