reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Mój starszy ma skończone sześć lat był bardzo grzeczny nic nie płakał .Trochę go bolało jak pani dentystka borowala ale wytrzymał .Więc dostał w nagrodę LEGO
 
reklama
Zawsze tak postępuje wiem że to jakaś mobilizacja dla Marcelka .Teraz nawet nie płacze przy pobieraniu krwi.Tyle że jest uparty okropnie i na wraz słuchać nie chce zwłaszcza jak ma posprzątać lub iść spać ale to chyba każde dziecko
 
Boże dziewczyny nawet nie wiecie jak ja się boje dentysty. A teraz mnie czeka sporo wizyt bo ząbki po ciąży mi tak poszły, że dramat 😒 Wszystkie plomby do wymiany (a jakoś w 5 mc miałam robiony jeden ząb i to było wszystko!!! 😩 Zuzki też już chyba czas sprawdzić czy za wcześnie?

Coś nam forum wymarło .. hop hop żyjecie dziewczyny!? Jak Wasze "maleństwa" 🙂

@Gosiaczek1202 daj znać jutro 😉✊🏻
 
Ja też się boje okropnie.I też mi żeby poszły .teraz odpoczywam dzieciaki szaleja.Troche się stresuje wizyta dopiero 17.40.Maz z pracy przyjedzie zje obiad i mnie zawiezie .On się będzie dziećmi zajmował a ja u lekarza będę
 
Na razie widać zarodek i całą resztę a serduszka nie słychać a taka miałam nadzieję usłyszeć nic przyjdę za dwa tygodnie znów .I może coś będzie slychac
 
Hej dziewczyny :-) my aktualnie wzięliśmy się za odpieluchowanie i po pierwszych sukcesach- siku i kupka z radoscią robione do nocniczka nastąpił kryzys wywołany ,,zwykłym zatwardzeniem " . Blokada straszna ...teraz synek sam przynosi pieluchę żeby mu zakładać i mówi że go brzuszek boli . Cóż ..poczekam.. i za jakiś czas zaczniemy od nowa ..póki co trenujemy ściąganie majteczek żeby miał komfort jak się zachce i sam może siadzie ...echhh a tak ładnie nam szło
 
reklama
Na razie widać zarodek i całą resztę a serduszka nie słychać a taka miałam nadzieję usłyszeć nic przyjdę za dwa tygodnie znów .I może coś będzie slychac
Na pewno będzie słychać 😊 Zobaczysz, że będzie ok! Chociaż ja wiem.. to czekanie jest najgorsze bo różne myśli chodzą po głowie a hormony nie pomagają 😒
Hej dziewczyny :-) my aktualnie wzięliśmy się za odpieluchowanie i po pierwszych sukcesach- siku i kupka z radoscią robione do nocniczka nastąpił kryzys wywołany ,,zwykłym zatwardzeniem " . Blokada straszna ...teraz synek sam przynosi pieluchę żeby mu zakładać i mówi że go brzuszek boli . Cóż ..poczekam.. i za jakiś czas zaczniemy od nowa ..póki co trenujemy ściąganie majteczek żeby miał komfort jak się zachce i sam może siadzie ...echhh a tak ładnie nam szło
My właśnie mamy z tym największy problem. Zuzia walczyła od lutego z ZUM i później zatwardzeniami. Do tego moja mama chciała ją na sile odpieluchować i stanęło na tym, że nie chce absolutnie nic zrobić ani na nocnik ani na nakładkę.. jest histeria, ryk. Czeka tak długo aż założymy pieluchę i tyle. Nie wiem jak to obejść :(
 
Do góry