reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Nie chcę już dzieci więcej widać jestem do niczego .Pierwsze dziecko poród martwego w 8 miesiącu a teraz puste jajo .Mam dość .widać big mnie nienawidzi .Mało przeszłam Ojciec pijak co się przy mnie powiesił jak miałam 9 lat mamę bił a ja nie mogłam pomóc mamie .Mama urodziła pięć corek.A teściu słyszę zadowolony .A teściowa nie rozumie co znaczy puste jajo strarodawnna widać jest .pytania szczegółowe dlaczego? Jak to się stało
 
Nie chcę już dzieci więcej widać jestem do niczego .Pierwsze dziecko poród martwego w 8 miesiącu a teraz puste jajo .Mam dość .widać big mnie nienawidzi .Mało przeszłam Ojciec pijak co się przy mnie powiesił jak miałam 9 lat mamę bił a ja nie mogłam pomóc mamie .Mama urodziła pięć corek.A teściu słyszę zadowolony .A teściowa nie rozumie co znaczy puste jajo strarodawnna widać jest .pytania szczegółowe dlaczego? Jak to się stało
Kochana nie możesz siebie za to winić :( Ty nie jesteś temu winna
 
Nie chcę już dzieci więcej widać jestem do niczego .Pierwsze dziecko poród martwego w 8 miesiącu a teraz puste jajo .Mam dość .widać big mnie nienawidzi .Mało przeszłam Ojciec pijak co się przy mnie powiesił jak miałam 9 lat mamę bił a ja nie mogłam pomóc mamie .Mama urodziła pięć corek.A teściu słyszę zadowolony .A teściowa nie rozumie co znaczy puste jajo strarodawnna widać jest .pytania szczegółowe dlaczego? Jak to się stało
Przykro mi, naprawdę. Dzieciństwo miałam podobne do ciebie.. Też tata pijak. Też nas bił. Myślałam że Bóg mi to wynagrodzi. Urodziłam Szymona a potem oskarka. Myślałam tak jak Ty kochanie że mnie karze. Ale. To nie tak. On nas kocha i wystawia na próbę. Ja też prosiłam żeby mi pomógł. Żeby stał się cud. I Oskarek zmarł. Zrozumiałam że dał mi go tyle ile mógł. Że miał plan. Moje cierpienie kiedys wynagrodzi. Tak jak i twoje. Nie możesz myśleć że Cię nie nawidzi.. On kocha i wystawia twoja wiarę na próbę. Oddaj się mu u zaufaj on wie co robi.. Wiem że to ciężkie.. Ja zrozumiałam go dopiero niedawno. Oddałam mu się i naprawdę mu ufam. Porozmawiaj z nim jak będziesz sama :)
 
Niestety dziewczyny puste jajo jest .echh tak mi źle .
U mnie to samo ...we wtorek idę po skierowanie na czyszczenie . Jest cień zarodka , serduszka nie ma a to już niby 9 tydzień . Jest mi tak przykro bo długo się staraliśmy a do tego mąż pracuje za granicą i w domu jest co 4 mc. Jeszcze ta pandemia :( boje się pobytu w szpitalu
 
U mnie się zaczęło samoistne czyszczenie na razie nie boli tylko jak zwyczajna niesiaczka dziecia są z moją mamą a ja z mezem poszłam na pizzę ale i tak mi bardzo źle.mlodszy to czuje chyba i się pyta co mamusiu ? I Się do mnie tuli .ale sama z mężem jestem więc jakoś to może będzie.nie chce mu się zyc
 
U mnie się zaczęło samoistne czyszczenie na razie nie boli tylko jak zwyczajna niesiaczka dziecia są z moją mamą a ja z mezem poszłam na pizzę ale i tak mi bardzo źle.mlodszy to czuje chyba i się pyta co mamusiu ? I Się do mnie tuli .ale sama z mężem jestem więc jakoś to może będzie.nie chce mu się zyc
Przyrko mi :( dzieci są naprawdę bardzo mądre. Wyczuwają nasze emocje. I starają się nam pomoc. Gdyby nie starszy syn napewno by mnie na tym świecie nie było..

Jak się czujesz wogole? Czy już jesteś w domu?
 
Jestem z mężem u siebie w Krakowie wczoraj był koszmar zaczęłam krwawić .Strasznie bolało .A ból przychodził falami jak skurcze poszły skrzepy duże jajo też pewnie bo mi ulżyło.Dzisiaj już lepiej fizycznie .Dzieci na szczęście mamy w takim stanie nie widziały .Zastanawiam się ile mogę być na zwolnieniu nie chce tak od razu wracać do pracy .Jeszcze mnie czeka wizyta u teściowej w weekend mam nadzieję że nie będzie drążyć bo tym razem zbiorem dzieciaki i pojadę
 
Jestem z mężem u siebie w Krakowie wczoraj był koszmar zaczęłam krwawić .Strasznie bolało .A ból przychodził falami jak skurcze poszły skrzepy duże jajo też pewnie bo mi ulżyło.Dzisiaj już lepiej fizycznie .Dzieci na szczęście mamy w takim stanie nie widziały .Zastanawiam się ile mogę być na zwolnieniu nie chce tak od razu wracać do pracy .Jeszcze mnie czeka wizyta u teściowej w weekend mam nadzieję że nie będzie drążyć bo tym razem zbiorem dzieciaki i pojadę
Kochana moja szwagierka miała puste jako do 14tyg. Nie wiem dlaczego tak długo czekali z c życzeniem jej.. Dostała l4ze szpitala na 3tyg a teraz ciągnie od lekarza rodzinnego i już chyba 3miesiace niecale mam l4
 
reklama
Do góry