reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Jak nic twój aniołek sprawił ci prezent gratulacje .Ja po 1 aniołku następna ciążę też nie wierzyłam że będzie dobrze a było. Jeszcze raz gratulacje
Dziękuję bardzo 😘 jestem właśnie o dziwo spokojna. Wiem ze synek czuwa i teraz będzie już dobrze

A wiecie co jest niesamowite?. Moja siostra też jest w ciąży 😅 tylko ja 6tydzien ona 4ty 🤣 Bozia nam dała ciążę żebyśmy razem przeszły. Będzie nam raźniej.. Tak mi się wydaje :)
 
Co u Ciebie słychać?
U nas spokojnie . Sprawa poszła do sądu większej instancji.. Także na sprawy w sądzie będziemy jeździć 100km dalej. W czwartek mam kolejne USG :) serduszko już ładnie bije.. Cieszę się że po tym co przeszliśmy lekarz o nas dba.. Dostanę skierowanie na następnej wizycie na badania prenatalne do Krakowa.. Dziś mam 8tydzien 😇 jestem spokojna. Proszę Boga o wiele. Zdrowie tego okruszka co rośnie we mnie
 
U nas spokojnie . Sprawa poszła do sądu większej instancji.. Także na sprawy w sądzie będziemy jeździć 100km dalej. W czwartek mam kolejne USG :) serduszko już ładnie bije.. Cieszę się że po tym co przeszliśmy lekarz o nas dba.. Dostanę skierowanie na następnej wizycie na badania prenatalne do Krakowa.. Dziś mam 8tydzien 😇 jestem spokojna. Proszę Boga o wiele. Zdrowie tego okruszka co rośnie we mnie
Cudownie!! Tak się cieszę, że się udało❤ zdawaj nam tu relacje czasem co u Was 😁
 
reklama
Snapchat-509309770.jpg
Snapchat-207971094.jpg
 
Do góry