reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

U mnie dziś kolejny test... Mam bzika na tym punkcie [emoji849]
Taki sam jak wczoraj po południu.. Wyraźniejszy niż pierwszy ale wciąż słaby [emoji853] trochę mi się to nie podoba. Oby to się jednak rozkręciło.. Nadzieję dają mi ból piersi (normalnie nawet przed okresem nie mam), krzyża i podbrzusza z jajnikami. W poprzednim cyklu też robiłam testy i tam nic nie wychodziło kompletnie.. Tylko biel bieluska..
Trzymajcie kciuki [emoji120]

Twoja dzidzia jest po prostu nieśmiała [emoji8] siedzi sobie cichutko ale jeszcze się rozkręci na pewno!
A nie chcesz na razie iść na betę?
Ja dziś byłam właśnie drugi raz, ciekawa jestem jaki przyrost [emoji848]
 
reklama
Twoja dzidzia jest po prostu nieśmiała [emoji8] siedzi sobie cichutko ale jeszcze się rozkręci na pewno!
A nie chcesz na razie iść na betę?
Ja dziś byłam właśnie drugi raz, ciekawa jestem jaki przyrost [emoji848]


Może i nieśmiała [emoji4]
Na betę nie chce jeszcze. Na pewno będzie niska. Może w przyszłym tygodniu się skuszę. Mój Mąż twierdzi że to bez sensu. Jak testy wychodzą i to kilka pod rząd chociaż słabe to powinnam wyluzować i się cieszyć. A ja tak boję się rozczarowania..

Przez pierwsze 10 dni cyklu brałam antybiotyk.. Nie sądziliśmy że się uda.. Nawet nie próbowaliśmy -samo wyszło.
I to mnie właśnie martwi [emoji53]
 
Może i nieśmiała [emoji4]
Na betę nie chce jeszcze. Na pewno będzie niska. Może w przyszłym tygodniu się skuszę. Mój Mąż twierdzi że to bez sensu. Jak testy wychodzą i to kilka pod rząd chociaż słabe to powinnam wyluzować i się cieszyć. A ja tak boję się rozczarowania..

Przez pierwsze 10 dni cyklu brałam antybiotyk.. Nie sądziliśmy że się uda.. Nawet nie próbowaliśmy -samo wyszło.
I to mnie właśnie martwi [emoji53]

Tzn próbowaliśmy sobie ale nie planowalismy [emoji23][emoji23][emoji23] nie nakrecalismy się..
 
hej dziewczyny! my dzis na basenie bylismy odkrytym, sloneczko swiecilo, zjezdzalnie, wiry wodne, super, dzoeciaki sie wylataly. Mam nadzoeje, ze nie zaszkodzilam kropkowi, alw w sumie czemu, choc raz mnie jedna laska co plywala kopnela w okolice brzucha, ale noe jakos mega mocno.
 
Tak jest najlepiej, odpuścić trochę i wszystko się układa [emoji8] trzymam za was kciuki!!!
Ja właśnie dostałam wyniki bety i jestem w szoku, jakiś ogromny przyrost [emoji848] badanie sprzed 3 dni 762 [emoji87] co myślicie?
IMG_3172.JPG
 
Tak jest najlepiej, odpuścić trochę i wszystko się układa [emoji8] trzymam za was kciuki!!!
Ja właśnie dostałam wyniki bety i jestem w szoku, jakiś ogromny przyrost [emoji848] badanie sprzed 3 dni 762 [emoji87] co myślicie? Zobacz załącznik 1013588



Wow! Kurcze nie wiem co napisać :oo2: SZOK.
Czy poprzednia beta była w tym samym labo?
 
No właśnie w innym, byłam akurat na Mazurach i robiłam w szpitalu w Piszu [emoji848] a teraz w Warszawie, może to jakiś błąd w lab bo podejrzane aż ze taki wzrost [emoji87] jest przyrost wiec się nie martwię ale jestem w szoku trochę ze aż tak [emoji848]
 
No właśnie w innym, byłam akurat na Mazurach i robiłam w szpitalu w Piszu [emoji848] a teraz w Warszawie, może to jakiś błąd w lab bo podejrzane aż ze taki wzrost [emoji87] jest przyrost wiec się nie martwię ale jestem w szoku trochę ze aż tak [emoji848]

Myślę że te laboratoria badają różnymi metodami, stąd taka ogromna różnica. Musisz zrobić po 48h jeszcze raz w tym labo w Wawie.
 
reklama
Dziewczyny, mam zagadke, kupilam dwa testy tylko 25, wczoraj lub dzis powinnam dostac @. Test ktory zrobilam z rana w srode wskazywal mocniejsza kreske, mial czulosc 10 i byl naprawde ze skondensowanego moczu. Dzis duzo pilam i zrobilam przed chwila i patrzcie.
20190824_185854.jpeg
 
Do góry