reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

reklama
Hej, ja już po dwóch testach,które pokazują dwie kreski więc dołączam. Jestem już mama z kwietnia 2013. :) trzymam kciuki za wszystkie,które czekają!
 
To jak długie masz cykle?
Ja też robię test na początku przyszłego tygodnia. Ostatnią @ mialam 1.08. Jeszcze dokładnie nie wiem w który dzień zrobię.
Ostatnie cykle miałam co 28 dni, z tym że ten óstatni trwał 26 dni.
Ja walczyłam z nieregularnymi cyklami ale teraz mam od 3 miesięcy 29 dniowe i 30 rano przychodzi @ :-) 30 dzień wypada we środę dlatego chciała bym się wstrzymać do tego dnia:-)

Ostatnia @miałam 30.07:-)
To będziemy testować w podobnym czasie:-)
 
A u mnie dziewczyny chyba nic z tego, zauwazylam brazowa plamke, a przy podcieraniu byl taki zolto brazowy sluz rozciagliwy. Wydaje mi sie, ze nic z tego :-(
 
A u mnie dziewczyny chyba nic z tego, zauwazylam brazowa plamke, a przy podcieraniu byl taki zolto brazowy sluz rozciagliwy. Wydaje mi sie, ze nic z tego :-(

Spokojnie. Jeśli się bardzo tym martwisz to jedź na IP. U niektórych taki brązowawy śluz jest ostrzeżeniem a u innych nie. Trudno więc cokolwiek doradzić. Obserwuj i reaguj w razie potrzeby. Oby minęło.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zwłaszcza te z kolejna ciąża czy wasze brzuchy robią sobie jaja i są już dosyć mocno widoczne? Zwłaszcza wieczorem.... Ja czuję jakbym była tam spuchnięta zwłaszcza rano ale jak tylko zacznę jeść to momentalnie mi sie zaokragla...[emoji849] wieczorem to już w ogóle.... Tyle że to są straszne wzdęcia.... No i pewnie dochodza do tego jeszcze słabe mięśnie... Nie ćwiczyłam po żadnej ciąży...[emoji28] Przy 176 ważę 60 kg.. Więc tym bardziej dziwi mnie rozmiar brzucha.. Jak tak dalej pójdzie to za miesiąc już wszyscy będą widzieli a chciałabym żeby w pracy jednak utrzymać to jeszcze w tajemnicy.

Mam to samo [emoji23] naprawdę widać już ten brzuch a dopiero 5 tydzień i 3 dni ‍♀️ wcześniej ćwiczyłam i miałam dużo ruchu wiec brzuch płaski a teraz po prostu wyglada jakbym się objadła [emoji87] wcześniej widziałam to tylko wieczorem a teraz już cały czas od samego rana. Ja mam 169 wzrostu i wg wczorajszego ważenia 52 kg i miałam nadzieje ze jeszcxe chwile nie będzie to widoczne. U mnie wszyscy pytają czy jest bobas bo wcześniej ciagle chodziłam ze szlugiem a teraz sam zapach mnie odrzuca [emoji23]
A wy jak się czujecie?
 
reklama
A u mnie dziewczyny chyba nic z tego, zauwazylam brazowa plamke, a przy podcieraniu byl taki zolto brazowy sluz rozciagliwy. Wydaje mi sie, ze nic z tego :-(

I jak, byłaś u lekarza? Czy jakoś się rozwinęła sytuacja? Mam nadzieje ze wszystko będzie ok, trzymaj się [emoji26][emoji173]️
 
Do góry