reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

reklama
Lenalila wczoraj miałam grilla i normalnie na siedząco zasypiałam.. W końcu szwagier do mnie a co ty nie pijesz nie palisz w ciąży jesteś?
W pracy też będą podejrzewać bo nie palę.. Będę chciała ich poinformować dosyć szybko bo pracuje nad projektem przy którym jestem niezastąpiona i chciałabym żeby uznali go za priorytet i żebyśmy szybko skończyli bo nie wiem jak dalej będą się toczyć sprawy. Ogólnie planuje pracować do końca.. I pierwsza i druga ciążę pracowałam. Nie wyobrażam sobie siedzieć w domu. Taki typ że mnie. Z tym że ja bez męża w domu. Średnio raz na miesiąc się widzimy i całe wakacje bo mieszka jeszcze za granicą.. Więc strasznie mi się dłuży w domu jak jestem sama. Dzieci w przedszkolu i szkole...
 
I jak, byłaś u lekarza? Czy jakoś się rozwinęła sytuacja? Mam nadzieje ze wszystko będzie ok, trzymaj się [emoji26][emoji173]️
nie, nie bylam. Plamienie jakby ustalo, wiec w sumie bylo ze 2 krople brazowego i na papierze taki sluz zolto brazowy, teraz ok. Boli mnie tylko krzyz, nie jakos mocno ale go czuje.
Dzieki za troske :-)
 
Hej Dziewczyny.
W czwartek robiłam test- kreska dość wyraźna. Prawie taka sama jak kontrolna.
Wczoraj robiłam dwa paskowe - na jednym prawie w ogóle nie widać, na drugim cień cienia.
Dzisiaj kolejny test - kreska słaba ale dość widoczna.
Testy różnych firm. Może dlatego?! Jestem po ciąży ektopowej wiec mam obawy. Wtedy tez bolał jajowod (ja myślałam ze jajnik). Teraz czuje cały czas jajnik albo jajowod. Nie wiem. Jutro zrobię test bo mam taki sam w domu który użyłam w czwartek.
 
Lenalila wczoraj miałam grilla i normalnie na siedząco zasypiałam.. W końcu szwagier do mnie a co ty nie pijesz nie palisz w ciąży jesteś?
W pracy też będą podejrzewać bo nie palę.. Będę chciała ich poinformować dosyć szybko bo pracuje nad projektem przy którym jestem niezastąpiona i chciałabym żeby uznali go za priorytet i żebyśmy szybko skończyli bo nie wiem jak dalej będą się toczyć sprawy. Ogólnie planuje pracować do końca.. I pierwsza i druga ciążę pracowałam. Nie wyobrażam sobie siedzieć w domu. Taki typ że mnie. Z tym że ja bez męża w domu. Średnio raz na miesiąc się widzimy i całe wakacje bo mieszka jeszcze za granicą.. Więc strasznie mi się dłuży w domu jak jestem sama. Dzieci w przedszkolu i szkole...

Dokładnie tak! My wczoraj byliśmy na weselu to tez przespałam prawie cała imprezę [emoji23] najpierw od 22 do północy, wstałam na tort a potem do spania znowu ‍♀️ tez zamierzam pracować jak najdłużej bo nudzę się w domu przeokropnie ale nie wiem jak to będzie, co powie lekarz i jak się będę czuła. Pierwszy bobas wiec mnóstwo niewiadomych jak dla mnie [emoji87] zwłaszcza ze jeszcze jestem młoda (21l) wśród znajomych i rodziny zero dzieciaczków wiec dopiero przecieramy szlaki [emoji56]
 
nie, nie bylam. Plamienie jakby ustalo, wiec w sumie bylo ze 2 krople brazowego i na papierze taki sluz zolto brazowy, teraz ok. Boli mnie tylko krzyz, nie jakos mocno ale go czuje.
Dzieki za troske :-)

Nie chcesz zrobić testu? Ja bym chyba nie wytrzymała [emoji23][emoji4]
Trzymam kciuki.
Bol krzyża dla mnie w drugiej i teraz zwiastował fasolkę.
 
Hej Dziewczyny.
W czwartek robiłam test- kreska dość wyraźna. Prawie taka sama jak kontrolna.
Wczoraj robiłam dwa paskowe - na jednym prawie w ogóle nie widać, na drugim cień cienia.
Dzisiaj kolejny test - kreska słaba ale dość widoczna.
Testy różnych firm. Może dlatego?! Jestem po ciąży ektopowej wiec mam obawy. Wtedy tez bolał jajowod (ja myślałam ze jajnik). Teraz czuje cały czas jajnik albo jajowod. Nie wiem. Jutro zrobię test bo mam taki sam w domu który użyłam w czwartek.

Może te testy różnią się czułością? Zrób jutro ten sam i co za pierwszym razem i daj znać [emoji106][emoji4]
 
Hej Dziewczyny.
W czwartek robiłam test- kreska dość wyraźna. Prawie taka sama jak kontrolna.
Wczoraj robiłam dwa paskowe - na jednym prawie w ogóle nie widać, na drugim cień cienia.
Dzisiaj kolejny test - kreska słaba ale dość widoczna.
Testy różnych firm. Może dlatego?! Jestem po ciąży ektopowej wiec mam obawy. Wtedy tez bolał jajowod (ja myślałam ze jajnik). Teraz czuje cały czas jajnik albo jajowod. Nie wiem. Jutro zrobię test bo mam taki sam w domu który użyłam w czwartek.
tez mialam takie watpliwosci, bo mi testy inaczej wyszly. Mozesz zrobic ten sam albo idz na bete. Mnie krzyz boli ;-(
 
reklama
Do góry