reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

reklama
Madziolina powodzenia ;)


A ja myślę, że fajnie byłoby gdybyśmy już były na głównej stronie tam gdzie są wszystkie miesiące i byśmy mogly wtedy też dodać sobie wątek wizytowy. Fajnie byłoby i przejrzyście. Co o tym sądzicie?
Musimy się chyba przenieść , nie ? Czy jest szansa ,żeby admini przenieśli nasz wątek tam ?
 
Super, też bym chciała takie wieści a tu dupa, krwawienie mi się pojawiło...
Głowa do góry krwawienie nic jeszcze nie oznacza, ja z synem dostalam krwotoku w 9tc, szczęśliwie dotrwalismy do konca 39tc i 5 dnia, bez żadnego podtrzymywania bo u nas ciąży do 12tc sie nie uznaje o ile ktoś nie ma jakiejsc choroby.

Nie bardzo wiem o co chodzi z przenosinami watku ale jestem za Ostatni raz na forum bylam w 2012 wiec musze sie od nowa odnaleźć.
 
Nie mogę wstawić linka do tego ale jest ten wątek w Przyszłe Mamy i ktoś już otworzył Majowe Mamy 2020. Tam byśmy mogly dodawać różne wątki na inne tematy, np wizyty ze zdjęciami usg itp :)
 
Ostatnia edycja:
Nie mogę wstawić linka do tego ale jest ten wątek w Przyszłe Mamy i ktoś już otworzył Majowe Mamy 2020. Tam byśmy mogly dodawać różne wątki na inne tematy, np wizyty ze zdjęciami usg itp :)
Link do: Majóweczki 2020

Na forum ogólnie są wskazane miejsca dla przyszłych mam i ułożone miesiacąmi,żeby wszystko było przejrzyste. Tam możemy zrobić osobne wątki np listy majowych mam , naszych brzuszków itp. pewnie trzeba będzie się tam przenieść
 
reklama
Dziewczyny jeśli możecie to przenoście się na ten wątek. :)


 
Do góry