reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

helo to i ja wpadne. Mam dzis 25dc, cykle srednio co 28 dni. Zawsze mam brazowy sluz przed @, w tamtym mcu to nawet 7 dni orzed @ sie pojawil. teraz narazie nic. Ciazowych objawow narazie nie mam, oprocz lekko bolacych piersi o dzis mnie brzuch bolal ale jak na @. Jutro rano zatestuje, jak bedzie biel to czekamy na @. Mamy juz dwojke urwisow, wiec spiny strasznej nie ma ;-)

W jakim wieku masz dzieci i który to cykl starań o trzecie? :)
U mnie tez dwójka :) jedno prawie 5l a drugi chłopiec ma 10miesiecy. Jeszcze jest na piersi przez co nawet nie wiem czy moje cykle są z owu czy bez :/ ale tez bez spiny u nas :) chociaż na maj - czerwiec byłoby super bo oba chłopaki są z końca października i początku listopada wiec jesienne ;)
 
reklama
helo to i ja wpadne. Mam dzis 25dc, cykle srednio co 28 dni. Zawsze mam brazowy sluz przed @, w tamtym mcu to nawet 7 dni orzed @ sie pojawil. teraz narazie nic. Ciazowych objawow narazie nie mam, oprocz lekko bolacych piersi o dzis mnie brzuch bolal ale jak na @. Jutro rano zatestuje, jak bedzie biel to czekamy na @. Mamy juz dwojke urwisow, wiec spiny strasznej nie ma ;-)

Życzę Ci jutro dwóch tłustych kresek. Ja raczej zatestuje w poniedziałek. Może to jeszcze bedzie za wcześnie, ale niech tam.

Mnie o dziwo właśnie nie bolą piersi, a zwykle przed @ już mnie bardzo bolały. Tylko boli w podbrzuszu i często mi się odbija. Poza tym przed @ zawsze miałam sucho, a teraz od czasu do czasu czuje mokro.
 
Lenalila kiedy miałaś ostatnią @?
Jaki termin porodu pokazują kalkulatory?

Ostatnia 26.07 i pokazują około 1-3 maja :) więcej dowiem się dopiero na początku września[emoji848] akurat wypadło tak ze cały miesiąc jesteśmy poza Warszawa w pracy, a mój gin na urlopie do końca sierpnia wiec muszę się uzbroić w cierpliwość [emoji87]
Chyba ze może któraś z was zna jakiegoś dobrego ginekologa w okolicach Mikołajek?
 
mam 5latka i 3latke i .....
Zrobilam dziewczyny z porannego moczu, termin @ na pt lub sb, ale owu musiala byc z dzien lub 2 wczesniej niz pokazywaly apki
20190821_095055.jpeg
 
nie bede chyba robic bety, poczekam na lekarza. Narazie nikomu nie mowilam. Termin @ na piatek lub sob, ale podejrzewam, ze na ot bo juz dzis wyszla ladna druga kreska. W sob lub w ndz zrobie test z mezem i niech sie cieszy razem ze mna, bo dwie poprzednie to mu mowilam, a teraz chciala bym tak wiecie [emoji6]
 
reklama
Cały czas jestem w szoku i aż nie wierze ze się udało [emoji87] bardzo się cieszę ale dopiero zaczyna do mnie docierać jak mało wiem [emoji87][emoji87][emoji87]
Martwię się czy przyrost będzie w porządku i czy nie zaszkodziłam groszkowi przez czas kiedy jeszcze nie wiedziałam. Jesteśmy na urlopie wiec winko i papierosy niestety były grane [emoji26] minutę po zrobieniu testu fajki poszły do kosza ale nadal się boje ze coś mogłam zaszkodzić. Wiadomo ze najlepiej byłoby rzucić już dawno ale po paru miesiącach z jedna kreska trochę odpuściliśmy i bach [emoji87]
 
Do góry