reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

Cały czas jestem w szoku i aż nie wierze ze się udało [emoji87] bardzo się cieszę ale dopiero zaczyna do mnie docierać jak mało wiem [emoji87][emoji87][emoji87]
Martwię się czy przyrost będzie w porządku i czy nie zaszkodziłam groszkowi przez czas kiedy jeszcze nie wiedziałam. Jesteśmy na urlopie wiec winko i papierosy niestety były grane [emoji26] minutę po zrobieniu testu fajki poszły do kosza ale nadal się boje ze coś mogłam zaszkodzić. Wiadomo ze najlepiej byłoby rzucić już dawno ale po paru miesiącach z jedna kreska trochę odpuściliśmy i bach [emoji87]

Myślę, że nie masz się czym przejmować. Teraz tylko kwas foliowy i czekaj na wizytę u lekarza.
 
reklama
Przestan, dziecko jeszcze przez 14 dni jest chronione. Niczym sie nie przejmuj, ja jestem od 3 tyg na urlopie i alko i papierosy, wiec luz

Dzięki, od razu jestem spokojniejsza [emoji56]
Co do objawów to ja nie czuje nic specjalnego [emoji848] odrzucają mnie niektóre zapachy, co jakiś czas delikatne mdłości i czuje ze coś się dzieje w brzuchu ale poza tym klasycznie [emoji16]
 
Ja oprocz bolacych piersi i napadow zlosci to w sumie nie mam nic szczegolnego. Tez mam wrazenie, jakby cos sie w brzuchu dzialo. Teoretycznie termin @ na jutro.
 
Haha o tak napady złości zdecydowanie tez mam [emoji23] myślałam ze to bardziej z powodu odstawienia papierosów niż ciąży ale chyba jednak to groszek szaleje [emoji23] potrafię z euforii wpaść w szał bo nie ma mojej ulubionej herbaty w sklepie
Ale muszę przyznać ze nie jest łatwo, nie zapaliłam już po teście ale kurczę ciagle mnie ciągnie [emoji848] a jednoczenie jak ktoś pali obok mnie to odrzuca mnie zapach
 
A moj A wczoraj przyjechal do mnie na dzialke i troche wieczorem poszalelisny, tak delikatnie i mialam dzis na maitkach taka rozowa plamke, niby czytalam, ze to moze byc po stosunku ale obserwuje.
 
Mamusie Majówki :D trzymam za was kciuki a wy trzymajcie się w dwupakach!!
Kwietniówka 2020 :))
P.s. Nick jest z poprzedniej ciąży :)

O proszę powodzenia tez [emoji8]
Jak u was było z widocznością brzucha w poprzednich ciążach dziewczyny?
Ja jestem dość drobna (169 cm wzrostu, Xs) i już teraz sama nie wiem czy to jakieś urojenia ale mam wrażenie ze mam jakiś większy ten brzuch [emoji848] zawsze był całkiem płaski a teraz tak jakbym była objedzona po wigilii wystaje [emoji23]
 
reklama
Witajcie.
Gratulacje dla Wszystkich.
Od poniedziałku wychodzą mi pozytywne testy. W poniedziałek ledwo widoczna kreska, dzisiaj już prawie taka sama jak kontrolna. Termin @ na jutro.
Cieszę się a zarazem jestem przerażona
W styczniu 2017 - ciąża jajowodowa
W marcu 2018 - poronienie w 11 tyg.

I niestety tez palilam bardzo dużo.
Od jutra zamierzam całkowicie przestać.
 
Do góry