reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

reklama
Nie widziałam takich testów nigdy. Są dostępne w pl w aptekach? Możesz mi podać nazwę?
Dzień dobry
Super że napisaliście o tych objawach
Jeatem już spokojniejsza.. Mnie też w krzyżu boli i te bóle miesiączkowe..cyce nie bolą juz :]
Ma któraś dziwny posmak w ustach mnie męczy
Ciągle bym spała
Klaudia Gratuluję II Zdrówka dla Was
Dziś 2-3 dni @ się spóźnia
A to moj dzisiwjszy test...
Miłego dzionka :)
 

Załączniki

  • 20190906_081747.jpg
    20190906_081747.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 82
Oj kochana dokładnie wiem co czujesz.. tylko że ja co miesiąc tak miałam.. aż w końcu jak wgl się tego nie spodziewałam to bach ll [emoji28]
Część dziewczyny jestem kwietniowką 2016. Wszystkim majowym mamusiom, które zobaczyły już dwie kreski ogromnie gratuluję! Wczoraj przeczytałam Was od deski do deski
Jestem na siebie okropnie zła.Strasznie sobie wykręciłam że jestem w ciąży. Okres powinnam dostać w poniedziałek za 3 dni. Wczoraj zobaczyłam mega niewielkie plamienie. Wykręciłam sobie że jest to plamienie implantacyjne. Kupiłam testy, dziś wyszły negatywne. Mam jeszcze trochę nadziei w sobie. I czekam czy okres pojawi się przez weekend. Jeśli nie to zrobię jeszcze jeden test w poniedziałek. Z pierwszym dzieckiem zaszłam w ciążę w noc poślubną. Chciałabym mieć teraz tyle samo szczęścia, ale wiadomo jak to jest życzę Wam wszystkim nudnych ciąż i wspaniałych 9 miesięcy. Czy któraś jeszcze czeka na test?
 
Ja niestety mam typowe poranne mdłości szczególnie jak nic nie zjem a nigdy nie mam apetytu rano .. dwa razy wymiotowałam.. A poza tym bóle w podbrzuszu nie cały czas ale nie było dnia żebym nie czuła ..
Dziewczyny jakie macie objawy w pierwszych tygodniach ciąży? Bo ja mam straszny ból piersi, podbrzusza i pleców na dodatek jestem strasznie senna mam duży apetyt i często mi jest słabo. A jak to tam wygląda u was?
 
a slabo tzn ile?
Z 800 na 1100, ale dzisiaj się podwoiła 2300 [emoji18]

Na usg 0,6cm pęcherzyk, ciałko żółte i widać echo zarodka, więc będzie dobrze, dzisiaj mnie wypuszczają [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Z usg 5t2d, z miesiączki 6t2d, ale wykluczyli pozamaciczną i powinno być już wszystko w porządku [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Nie strasz mnie :D:D:D mam nadzieje ze tak zostanie jak jest :D

Ja mam 5tyd3d i do wczoraj zero objawów, jednakże dziś duza zmiana, ledwo chodzę, wstałam o 9 i po śniadaniu padłam do łóżka, mogłabym spać i spać... na szczęście jeszcze nie mam mdłości i bólów pleców, zobaczym jak dalej się rozwinie....

W pon idę do lekarza, pierwsza wizyta, zastanawiam się, czy nie za wcześniej ale zobaczymy :)
 
Wooow ale super [emoji7][emoji7][emoji7] ogromne gratulacje [emoji173]
Z 800 na 1100, ale dzisiaj się podwoiła 2300 [emoji18]

Na usg 0,6cm pęcherzyk, ciałko żółte i widać echo zarodka, więc będzie dobrze, dzisiaj mnie wypuszczają [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Z usg 5t2d, z miesiączki 6t2d, ale wykluczyli pozamaciczną i powinno być już wszystko w porządku [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
reklama
Do góry