Ja mam na 5 października. Będzie wtedy 7tc. Obie będziemy czekaćZapisałam się dzisiaj do gin z wielu poleceń, pierwszy wolny termin 8 październik [emoji33] jak ja tyle wytrzymam to nie mam pojęcia
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ja mam na 5 października. Będzie wtedy 7tc. Obie będziemy czekaćZapisałam się dzisiaj do gin z wielu poleceń, pierwszy wolny termin 8 październik [emoji33] jak ja tyle wytrzymam to nie mam pojęcia
Ooo, matko... to jestem teraz w szoku jak to u Ciebie ładnie wygląda! To zdjęcie mojej nogi i z brzuszka dzisiaj... Mi położna pokazywała jak robić, ale albo jeden raz to dla mnie za mało, albo jestem po prostu podatna na te siniole!Zrobiłam szybko zdjęcie w pracytak u mnie wyglądają te kropki, odległość między nimi 2cm. Może masz jakąś doświadczoną osobę, która by Ci pomogła na żywo i pokazała jak i gdzie zrobić zastrzyk?
Ja na serio nie jestem żadnym ekspertem w temacie zdrowia i zabiegów, a jakoś sobie radzę bez krwi.
Ja mam na 5 października. Będzie wtedy 7tc. Obie będziemy czekać![]()
Naprawdę poważnie to wygląda. A bierzesz clexane czy neoparin? Ja neoparin, ale czytałam kiedyś, że neoparin ma gorszą igłę niż clexane. Ja cały czas mam neoparin, więc tylko cytuję opinię.Ooo, matko... to jestem teraz w szoku jak to u Ciebie ładnie wygląda! To zdjęcie mojej nogi i z brzuszka dzisiaj... Mi położna pokazywała jak robić, ale albo jeden raz to dla mnie za mało, albo jestem po prostu podatna na te siniole!
To będzie moja pierwszaEryka25 A byłaś już na pierwszej wizycie ? Czy to będzie pierwsza ?
Ja mam clexane, więc nawet sobie nie wyobrażam w takim razie neoparin jeśli ma gorszą igłęNaprawdę poważnie to wygląda. A bierzesz clexane czy neoparin? Ja neoparin, ale czytałam kiedyś, że neoparin ma gorszą igłę niż clexane. Ja cały czas mam neoparin, więc tylko cytuję opinię.
O to fajnie, wodocznie się to zmienilo. W ostatniej ciąży też miałam na każdej wizycie. Oczywiście nie jakieś pomiary, głównie aby zobaczyć i posłuchać sercaTeż jestem na Medicover i było USG na pierwszej wizycie
Zastrzyki to dla mnie pikuś w porównaniu z pobieraniem krwi, za którym nie przepadam i wenflonem, którego nienawidzę(( Jak byłam na łyżeczkowaniu to ze stresu i rozpaczy wszystkie żyły mi się pochowały i pielęgniarka nie mogła się wbić. Były chyba 3 próby. Powiedziała mi wtedy, żeby do następnej ciąży się przygotować psychicznie, bo jak przychodzą takie pacjentki delikatne to nie wiadomo jak je pacyfikować i z nimi współpracować. Akurat ona była najmilszą osobą, którą spotkałam w ciągu pobytu w szpitalu i wzięłam sobie tę radę do serca
![]()
Ja mam na 5 października. Będzie wtedy 7tc. Obie będziemy czekać![]()