reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja miałam w ten sam dzień po południu max na drugi rano. Zrobilam przed wizytą parę dni. Ale to robiłam jak jeszcze nie byłam w ciąży. Mój lekarz każe do siebie wysyłać mms z wynikami żeby nie czekać do wizyty. A Wit D jak robiłam to trochę wcześniej zaczęłam brać żeby znowu mnie nie opieprzyl :) teraz biorę regularnie wszystko już od czerwca :)
Wit D bierzesz cały czas? No mi właśnie kazal zrobić bo mówił że raz jest tak że za mało.a może być tak że jest dobrze i nie powinno się więc sama nie wiem. Z witamin biorę fembion 1
 
reklama
To zrób na początku października. Myślę że 2 dni max te wyniki.
Chodzi mi żeby były świeże wyniki A wizytę mam 6.10 no i wyniki przyjdę do przychodni A pracuje w administracji, a jeszcze nie mówiłam o ciąży wtedy się rozniesie. Wolałabym najpierw pogadać albo zrobić wyniki jak najpóźniej się da...
 
A robicie te badania prywatnie czy macie na nie skierowanie i na fundusz ?

Za resztę nie płaciłam, bo pakiet.
IMG_20200916_131014.jpg
 
Wit D bierzesz cały czas? No mi właśnie kazal zrobić bo mówił że raz jest tak że za mało.a może być tak że jest dobrze i nie powinno się więc sama nie wiem. Z witamin biorę fembion 1
Tak biorę cały czas. Wit D z tego co wiem powinno się przyjmować cały rok. Jak byłam dużo na słońcu to czasem nie wzięłam. Ja mam w domu pragna plus Ale lekarz nie kazał mi jeszcze brać. Na razie metylowany kwas foliowy, Wit b12 co drugi dzień, magnez i Wit D
 
reklama
Do góry