reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Sza艂wia88

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
25 Czerwiec 2020
Post贸w
212
Rozwi膮zania
0
Pr贸buje was nadrobi膰 od 3 dni ale co rusz臋 do przodu to dwa razy tyle napiszecie馃檲 Dziewczyny troch臋 mam do艂a bo pojecha艂am nad morze, troch臋 si臋 ba艂am jecha膰 bo to 800 km ale ci臋偶ko mi by艂o m艂odszej powiedzie膰 偶e wakacje na kt贸re tak czeka艂a odwo艂ujemy a generalnie nic si臋 nie dzia艂o wi臋c wychodz膮c z za艂o偶enia 偶e ci膮偶a to nie choroba to teraz jeste艣my na miejscu i czuj臋 si臋 jak wrak cz艂owieka :( pomijam 偶e zaczynaj膮 mi sie md艂o艣ci i do艣膰 sporo mnie brzuch pobolewa艂 /przed ostatni膮 wizyta mnie te偶 bola艂 ale wszystko by艂o ok/ dwa dni temu na papierze zauwa偶y艂am lekko r贸偶owy 艣luz. Strasznie si臋 wystraszy艂am wi臋c ca艂y kolejny dzie艅 le偶a艂am plackiem i przesz艂o teraz jest ok wi臋c mam nadziej臋 偶e to by艂a bardziej sytuacja typu 偶e aplikuj膮c sobie progesteron co艣 tam uszkodzi艂am ale do艂a mam dlatego ... 呕e ledwo si臋 rusz臋 to mam ju偶 zadyszk臋. dziewczyny zdycham wychodz膮c po schodach na pierwsze pi臋tro. Godzin臋 do siebie dochodz臋. Niemo偶liwe ze tak nagle straci艂am kondycj臋 bior膮c pod uwag臋 偶e nie zdarzylam jeszcze nic przyty膰 to nie mam poj臋cia co mo偶e by膰 przyczyn膮. Mia艂a kt贸ra艣 tak?
Ja raczej z os贸b co nie umiej膮 w jednym miejscu usiedzie膰 wi臋c jest to dla mnie wyj膮tkowo trudne do ogarni臋cia. 呕ebym 200 m do pla偶y autem jecha艂a to tego jeszcze nie by艂o 馃檲馃檲馃檲 a i tak przejd臋 przez piasek na pla偶y do brzegu i zdycham na le偶aku godzin臋 bo si臋 tak zm臋cz臋.
Ja tak mia艂am w zesz艂ym tygodniu mu Ale sobie to koniec lezec I zdychac. W tym tygodniu objawy nawet min臋艂y mdli jak jestem bardzo g艂odna wtedy mam odruch wymiotny wczoraj jak tabletk臋 zwyk艂a woda popijalam prawie si臋 udusilan nagle gula w gardle i cofka ni w te no we wte a偶 zabulgotalo. M膮偶 si臋 艣mia艂 ale to nie by艂o do 艣miechu. Dzidiaj te偶 by艂am na krwi wyg艂odzona, p贸藕niej po euthyroxie znowu czekanie p贸艂 gdz a偶 si臋 wchlonie ale jako艣 prze偶y艂am. Brzuch mnie bola艂 w zesz艂ym tygodniu non stop w tym rzadko jak si denerwuje chyba najbardziej. No chyba ze cos u mnie idzie nie tak bo Czuje si臋 ca艂kiem ok jak na 7 I 0. Te偶 Ci przejdzie. Zaczynam my艣le膰 偶eby co艣 zacz膮膰 si臋 ruszac

reklama

Magda_S

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
1 Sierpie艅 2019
Post贸w
63
Rozwi膮zania
0
Gratulacj臋 :) A chodzisz pa艅stwowo do lekarza czy prywatnie? Ja by艂am prywatnie i od pierwszej wizyty z m臋偶em ( i synkiem oczywi艣cie, bo nigdy go z nikim nie zostawiamy), lekarz nie robi艂 偶adnego problemu. W pierwszej ci膮偶y te偶 byli艣my razem na ka偶dej wizycie od pierwszej do ostatniej i mam nadziej臋, 偶e i tym razem si臋 uda, bo to takie fajne wsp贸lne prze偶ycie i facet te偶 mam wra偶enie, 偶e tak bardziej czuje t膮 ci膮偶e i swoje dziecko :D
Dzi臋kuj臋 :* Chodz臋 prywatnie do invimedu. Maj膮 decyzj臋 dyrekcji, 偶eby ka偶dy pacjent od maja przychodzi艂 bez osoby towarzysz膮cej. Ale licz臋, 偶e jako艣 nam si臋 uda :) M贸j m膮偶 si臋 bardzo cieszy, chocia偶 jeszcze troch臋 nie mo偶e uwierzy膰. Dla niego to b臋dzie drugie dziecko.
A ja okropnie boj臋 si臋 tego, 偶e np. na wiosn臋 b臋dzie jaka艣 druga czy trzecia fala i wtedy szpitale zrobi膮 znowu zakaz porod贸w rodzinnych... A dla mnie to b臋dzie koniec 艣wiata, bo chocia偶 nie jestem sierotk膮 Marysi膮, to nie wyobra偶am sobie rodzi膰 bez mojego m臋偶a :(

angel.sweet.25

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
24 Maj 2020
Post贸w
34
Rozwi膮zania
0
Ci臋偶ki dzien. Mo偶e to te hormony. Gratuluj臋 udanych wizyt. Natomiast ja prze艂o偶y艂am na 30 wrze艣nia usg wychodzi jaki艣 6 tydz. Mo偶e co艣 b臋dzie wida膰.

modesty

Do艂膮czy艂(a)
31 Sierpie艅 2020
Post贸w
158
Rozwi膮zania
0
Te偶 si臋 czu艂am ok w tym czasie, a kilka dni p贸藕niej piersi zwariowa艂y :p

Ania95

Do艂膮czy艂(a)
17 Czerwiec 2020
Post贸w
411
Rozwi膮zania
0
Ja dzi艣 te偶 si臋 dobrze czuje i noc przespana by艂a a przed wczoraj jeszcze byl dramat 馃

dadzi

Moderatorka
Do艂膮czy艂(a)
29 Sierpie艅 2016
Post贸w
11 383
Rozwi膮zania
0
Dzi臋kuj臋 :* Chodz臋 prywatnie do invimedu. Maj膮 decyzj臋 dyrekcji, 偶eby ka偶dy pacjent od maja przychodzi艂 bez osoby towarzysz膮cej. Ale licz臋, 偶e jako艣 nam si臋 uda :) M贸j m膮偶 si臋 bardzo cieszy, chocia偶 jeszcze troch臋 nie mo偶e uwierzy膰. Dla niego to b臋dzie drugie dziecko.
A ja okropnie boj臋 si臋 tego, 偶e np. na wiosn臋 b臋dzie jaka艣 druga czy trzecia fala i wtedy szpitale zrobi膮 znowu zakaz porod贸w rodzinnych... A dla mnie to b臋dzie koniec 艣wiata, bo chocia偶 nie jestem sierotk膮 Marysi膮, to nie wyobra偶am sobie rodzi膰 bez mojego m臋偶a :(
Ja to samo. Dramat. M膮偶 bardzo mnie wspiera艂.

dadzi

Moderatorka
Do艂膮czy艂(a)
29 Sierpie艅 2016
Post贸w
11 383
Rozwi膮zania
0
Jestem po tym usg. Za tydzie艅 mam je powt贸rzy膰. Zarodek jest, serce te偶 bije ale lekarz nie m贸g艂 zrobi膰 pomiar贸w bo zarodek przykleil si臋 do 艣ciany macicy. Wi臋c ma podrosn膮膰 przez tydzie艅 i znowu usg. Serduszko bi艂o ale kurcze, powiedzia艂, ze jako艣 za ma艂o tych uderze艅 ale ze w sumie to on nie wie bo ten zarodek w takim po艂o偶eniu i ze w sumie to nie wie czy jest dobrze czy nie... Dziwny byl ten lekarz na maxa. Sama widzia艂am ze zarodek przytulony do macicy i widzia艂am jak puka serduszko. Jestem dobrej mysli. Juz napisa艂am do mojej gin, bo tak sie umawia艂y艣my. Widok Fasolki cudowny馃挀 musi by膰 dobrze ale bior臋 ka偶da ewentualnosc pod uwag臋. Mam zalecony oszcz臋dny tryb 馃槈 no i jestem na l4.
Ciaza wg dziejszego usg jest o tydzie艅 mlodsza niz z om no ale te pomiary nie wysz艂y za bardzo. 6t5d i termin na 7 maja, dok艂adnie jak z c贸rk膮 馃槀

Za艂膮czniki

reklama
Do艂膮czy艂(a)
14 Wrzesie艅 2020
Post贸w
8
Rozwi膮zania
0
Dziewczyny czy was te偶 tak brzuchu bol膮? Czuje jakbym mia艂a okres dosta膰 :(
W okolicach 5-6tc bola艂o jak cholera. Ci膮gn臋艂o, skurcze jak na okres... Uspokoi艂a mnie gine, 偶e to normalne i ze wi臋kszo艣膰 z nas tak ma. Wytrzymaj male艅ka. Minie szybciej ni偶 my艣lisz. A je艣li nie mo偶esz naprawd臋 wytrzyma膰 to no-spa jest dozwolona. P贸ki nie ma plamienia to jest git. 鈽

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
MB91 Poznajmy si臋 Majowe Mamy 2020 Majowe mamy 2020 29
I Majowe mamy 2020 Majowe mamy 2020 871
F Majowe mamy 2018-BBF Majowe mamy 2018 0
Dagaa11 Majowe mamy 2018 Majowe mamy 2018 20748
dadzi Majowe mamy 2017 Dzieci urodzone w maju 2017 17629
julita1212 Majowe Mamy 2016 Dzieci urodzone w maju 2016 12926
fiore Zadbane Majowe Mamy Dzieci urodzone w maju 2012 557
M Mamy majowe 2009 Dzieci urodzone w maju 2009 48688
Asiula24 Majowe brzuszki :) Dzieci urodzone w maju 2015 279
Ewe1985 Majowe dzieciaczki BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w maju 2014 2
K Wiwat maj! Staraczki majowe 2013 Staramy si臋 1956
styna26 Majowe maluszki, nasze w膮tpliwo艣ci i rado艣ci(piel臋gnacja i higiena) Dzieci urodzone w maju 2011 1690
poziomki Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile Dzieci urodzone w maju 2011 5545
D majowe mamusie z Irlandii:)) Archiwum maj 2010 8
ewa.s Majowe (2010) Mamusie z Londynu Archiwum maj 2010 11
gosiek289 Nasze majowe dzieci膮tka ( por贸d, szpital, pobyt w domku) Dzieci urodzone w maju 2006r. 492
LILITH NASZE MAJOWE SLONECZKA!! Tu sie mozesz przywitac Dzieci urodzone w maju 2006r. 2359
Z Mamy wrzesniowe Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 2
K Czy Was te偶 wsz臋dzie "prze艣laduj膮" przysz艂e mamy? Staramy si臋 14
Ana1992 Wrze艣niowe Mamy 2020 :-) Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 4
Izkawalizka Wysokie mamy Potrzebuj臋 porady 7
Jarzynka Mamy niemowl膮t o obni偶onym napi臋ciu mi臋艣niowym Potrzebuj臋 porady 4
D Mamy styczniowe POMOCY! Styczniowe mamy 2020 7
1 Listopadowe mamy z 艁odzi 艁贸d藕 0
M Kwietniowe mamy 2021 Kwietniowe mamy 2021 11796
P Czy s膮 tu (przysz艂e)mamy blogerki? Modowe porady i inspiracje... 0
E Pochwalcie si臋 swoimi brzuszkami mamy grudniowe i usg pociechy Galeria brzuszk贸w 0
karolinakychy Marcowe Mamy 2021 Grudniowe mamy 2020 2
Amur Ci膮偶a do roku czasu po porodzie u mamy KP Staramy si臋 50
A Polskie mamy w Holandii Potrzebuj臋 porady 1
Madzialena8787 Grudniowe mamy 2020 Przysz艂e mamy 17
T Ubrania dla mamy - gdzie kupi膰? Pa藕dziernikowe mamy 2020 3
MamaTolka Marcowe mamy 2021 Marcowe mamy 2021 8994
Awuwu Mamy 2020: Warszawa Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 44
Mikstura Lutowe mamy 2021 Lutowe mamy 2021 3775
Dolvit Ksi膮偶ki "Mamy dla mamy" lub inne Mamu艣kowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuj臋 porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przysz艂e mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Powa偶na decyzja Grudniowe mamy 2020 17
Dmalw Mamy tu kadrow膮,kt贸ra zechce pom贸c? Potrzebuj臋 porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuj臋 porady 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuj臋 porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 21624
M Jak si臋 czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 14
K Organizacja urodzin w ci膮偶y. Ci膮偶a, por贸d, po艂贸g 29
M Mamy licz臋 na Wasz膮 pomoc! Mamu艣kowo 1
M Mamy licz臋 na Wasz膮 pomoc! Mamu艣kowo 0
KarolinaMajewska Poszukuj臋 mamy kt贸ra mia艂a problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuj臋 porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 13040
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy sko艅czone 2 miesi膮ce a u mnie pojawi艂 si臋 problem z pokarmem. Potrzebuj臋 porady 14