reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Generalnie widzę że jak sie chwalę że mnie nie mdli i brzuch nie boli to od razu mam na wieczór bol brzucha A w nocy już mnie od 3 mdlilo bo nie mogłam spać, głód dopadł. Od rana gula w gardle na wodę też mnie odrzuca za to mam ochotę na soki pomarańczowe zwłaszcza i na chipsy paprykowe...
Daleko tak nie zajadę 🤣ja mam syna z czerwca 2016 więc będzie 5 lat różnicy. Ogólnie to mi się nerwowość udziela ale chyba jeszcze tego na hormony bielizna zrzucić. I dziwnie ze nie mam wyszukanych snów. W 1 ciazy to jakbym byla w jakimś filmie. A teraz to mi się śni że kupuje balsam na rozstępy w rossmanie 🤪
 
reklama
Generalnie widzę że jak sie chwalę że mnie nie mdli i brzuch nie boli to od razu mam na wieczór bol brzucha A w nocy już mnie od 3 mdlilo bo nie mogłam spać, głód dopadł. Od rana gula w gardle na wodę też mnie odrzuca za to mam ochotę na soki pomarańczowe zwłaszcza i na chipsy paprykowe...
Daleko tak nie zajadę 🤣ja mam syna z czerwca 2016 więc będzie 5 lat różnicy. Ogólnie to mi się nerwowość udziela ale chyba jeszcze tego na hormony bielizna zrzucić. I dziwnie ze nie mam wyszukanych snów. W 1 ciazy to jakbym byla w jakimś filmie. A teraz to mi się śni że kupuje balsam na rozstępy w rossmanie 🤪
Mój syn też z 2016 z końca maja :) A miał być z połowy lipca :) ja sny miałam tak bardzo realne jeszcze przed testem przez kilka dni. A wczoraj na tych urodzinach to tak łatwo mnie można było wyprowadzić z równowagi że się poplakałam z byle powodu i to wyłam jak bóbr:)
 
Generalnie widzę że jak sie chwalę że mnie nie mdli i brzuch nie boli to od razu mam na wieczór bol brzucha A w nocy już mnie od 3 mdlilo bo nie mogłam spać, głód dopadł. Od rana gula w gardle na wodę też mnie odrzuca za to mam ochotę na soki pomarańczowe zwłaszcza i na chipsy paprykowe...
Daleko tak nie zajadę 🤣ja mam syna z czerwca 2016 więc będzie 5 lat różnicy. Ogólnie to mi się nerwowość udziela ale chyba jeszcze tego na hormony bielizna zrzucić. I dziwnie ze nie mam wyszukanych snów. W 1 ciazy to jakbym byla w jakimś filmie. A teraz to mi się śni że kupuje balsam na rozstępy w rossmanie 🤪
Ja sok z pomarańczy piłam litrami w poprzedniej ciąży.
Teraz jeszcze jakoś nie mam zachcianek. Bardziej nie chce mi się jeść niż chce.
Przyznam, że trochę niepokoi mnie ten brak objawów. Tylko brzuch czuje, piersi i sikam. Chociaż brak apetytu też można wziąć za objaw. Nie mogę dużo zjeść bo zaraz mam korek w gardle.
 
Ja sok z pomarańczy piłam litrami w poprzedniej ciąży.
Teraz jeszcze jakoś nie mam zachcianek. Bardziej nie chce mi się jeść niż chce.
Przyznam, że trochę niepokoi mnie ten brak objawów. Tylko brzuch czuje, piersi i sikam. Chociaż brak apetytu też można wziąć za objaw. Nie mogę dużo zjeść bo zaraz mam korek w gardle.
Ja też jem mało, jem bo Czuje głód A za chwilę mdli więc muszę ale patrząc to głodna jestem non stop szybko się najadam ale.na krótko. Już mam problem z myciem zębów ,musi hyc powoli i ostroznie 1 niekonyrolowany ruch sie moze zle skończyć. Pamiętam że z tymi objawami to tak co 2 dzien raz człowiek myśli że góry może przenosić A za 2 dni oslabienie, mdlosci itp.
 
Cześć Dziewczyny! To mój pierwszy post, ale cieszę się, że trafiłam na grupę, gdzie poznam inne przyszłe mamy ☺ U mnie obecnie 6tc+0, termin wg apki 13 maja. Dziewczyny, czy oznaczacie sobie progesteron? Zauważyłam u siebie spadek - najpierw bylo 25, potem 28, 31, a wczoraj 26. Spotkałyście się z takim spadkiem? Po smsie doktor zaleciła mi luteinę 50mg pod język 2x1. Piersi bolą mnie jakby mniej. Czy coś z tego jeszcze będzie?🤷🏻‍♀️Dodam, że pierwszą ciążę straciłam w 8tc, progesteron 11...
 
Generalnie widzę że jak sie chwalę że mnie nie mdli i brzuch nie boli to od razu mam na wieczór bol brzucha A w nocy już mnie od 3 mdlilo bo nie mogłam spać, głód dopadł. Od rana gula w gardle na wodę też mnie odrzuca za to mam ochotę na soki pomarańczowe zwłaszcza i na chipsy paprykowe...
Daleko tak nie zajadę 🤣ja mam syna z czerwca 2016 więc będzie 5 lat różnicy. Ogólnie to mi się nerwowość udziela ale chyba jeszcze tego na hormony bielizna zrzucić. I dziwnie ze nie mam wyszukanych snów. W 1 ciazy to jakbym byla w jakimś filmie. A teraz to mi się śni że kupuje balsam na rozstępy w rossmanie 🤪
U mnie też sok pomarańczowy króluje 😁 w ciąży z synem pamiętam z kolei, że cały czas miałam ochotę na pomidorowy. A z jedzenia raczej zachcianek nie mam. Ja uwielbiam te "żywe" sny, czekam na nie z niecierpliwością, byle nie jakieś horrory, bo w poprzedniej ciąży śniły mi się np.wilki pożerające matki z dziećmi 😆😂
 
Cześć Dziewczyny! To mój pierwszy post, ale cieszę się, że trafiłam na grupę, gdzie poznam inne przyszłe mamy ☺ U mnie obecnie 6tc+0, termin wg apki 13 maja. Dziewczyny, czy oznaczacie sobie progesteron? Zauważyłam u siebie spadek - najpierw bylo 25, potem 28, 31, a wczoraj 26. Spotkałyście się z takim spadkiem? Po smsie doktor zaleciła mi luteinę 50mg pod język 2x1. Piersi bolą mnie jakby mniej. Czy coś z tego jeszcze będzie?🤷🏻‍♀️Dodam, że pierwszą ciążę straciłam w 8tc, progesteron 11...
Witamy u nas 😊 Ja tylko raz robiłam progesteron na samym początku ciąży, miałam 35. Później nie sprawdzałam, więc nie wiem czy spadki są normą... Dobrze, że szybko zareagowałaś i bierzesz luteinę. Kiedy masz wizytę u lekarza? 🙂
 
Ja od tygodnia jem do wszystkiego gotowane buraki, albo soki z buraków 😂 śniadanie i kolacja to zawsze tost z rukola i burakiem ❤️ W poprzedniej ciąży z synem jadłam wciąż kwaśne jabłka na zmianę ze śledziami 😂 Mdlilo mnie na wszystko o wiele bardziej niż teraz. Za to piersi bolą tak samo...
4t3d- Beta z poniedziałku 196, z wczoraj 485❤️
 
reklama
Witamy u nas 😊 Ja tylko raz robiłam progesteron na samym początku ciąży, miałam 35. Później nie sprawdzałam, więc nie wiem czy spadki są normą... Dobrze, że szybko zareagowałaś i bierzesz luteinę. Kiedy masz wizytę u lekarza? 🙂
Dzięki za odpowiedź!☺️ Wizyta na 27.09, bylam w ten poniedziałek - jest pęcherzyk 4mm, wg doktor jest super, bo mam dłuższe cykle więc ciąża też jest młodsza niż standardowo z 😊 mam nadzieję, że na tej wizycie Maluch zaskoczy nas ❤️ ☺️
 
Do góry