reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

A ja jednak pomyłam okna. Synuś pojechał do babci więc wykorzystałam okazję. Ja też nie mam żadnych dolegliwości poza bolacymi piersiami. Czasem jak się robię głodna to zaczyna mnie modlić i czuje raz na jakiś czas od wczoraj kłucie w okolicach prawego jajnika. Ale mam ostatnio często nerwobóle na żebrach i to kłucie to takie samo uczucie jak nerwoból :)
To ja mam podobne objawy.
 
reklama
Hej dziewczyny mam za sobą już jedno poronienie w 8 tc (nierozwijanie się płodu, słabe tętno) w maju tego roku.
Dzisiaj z przyjemnością mogę dołączyć do waszego grona.:)
Lekarz od samego początku starań przepisał mi acard rano i neoparin na wieczór ( brać od pierwszych dni ciąży).
W przyszły tygodniu mam wizytę mam nadzieje że tym razem wszystko będzie dobrze.
Trzymam kciuki! A jakie było tętno zarodka w poronionej ciąży?
Tetaz który tydzień już?
 
Ja też się nie oszczędzam, dzisiaj z córką byłam na 6 km spacerze, pchając wózek czasami było pod górkę . Czuję się dobrze więc korzystam. W poprzedniej ciąży też się nie oszczędzałam, jeździliśmy na wycieczki, spacerowaliśmy dużo. Kryzys miałam jedynie wtedy gdy miałam straszne mdłości i dużo wymiotowalam. Ale wiem że teraz przy córce polezec nie dam rady, więc zobaczymy jak to będzie [emoji12] dla mnie najważniejsze to nie dźwigać, szczególnie przy bardziej zaawansowanej ciąży
 
A ja mam takie pytanie dziewczyny. Na wizytę umówiłam się do ginekologa na 03.10.2020. według moich obliczeń będzie to mniej więcej 5 tyd + 6 .. i tak się zastanawiam czy to nie będzie za wcześnie?
 
Nie wiem czy się łapie ? Została mi obrona ;p
A co studiujesz? ☺️
ja zaczynam dopiero 3 rok studiów. jeszcze niedawno nie planowałam ciąży tak wcześnie, a jednak życie szybko zweryfikowalo moje plany, zachorowałam i musiałam wszystko postawić na jedną kartę. trochę sie martwię czy dam sobie radę właśnie ze studiami ale liczę ze tak.. 🥰
 
Cześć dziewczyny, mój test też pokazał 2 kreski😊 w pon na wizycie lekarz potwierdził wiec bardzo się cieszę. Aczkolwiek jestem pełna obaw ponieważ 1,5 roku temu poroniłam w 7tc i po kilkumiesięcznej przerwie zaczęliśmy ponownie się starać. Dodam, że jestem w kategorii wiekowej 35+😝 Staraliśmy się prawie rok i przez ostatnie miesiące byłam na hormonach. Mam nadzieję, że teraz będzie wszysko dobrze i trzymam za nas wszystkie mocno kciuki🤞😃🤞
 
reklama
Cześć dziewczyny, mój test też pokazał 2 kreski😊 w pon na wizycie lekarz potwierdził wiec bardzo się cieszę. Aczkolwiek jestem pełna obaw ponieważ 1,5 roku temu poroniłam w 7tc i po kilkumiesięcznej przerwie zaczęliśmy ponownie się starać. Dodam, że jestem w kategorii wiekowej 35+😝 Staraliśmy się prawie rok i przez ostatnie miesiące byłam na hormonach. Mam nadzieję, że teraz będzie wszysko dobrze i trzymam za nas wszystkie mocno kciuki🤞😃🤞
Kciuki. Ja też kat 35 plus 😄😆
 
Do góry