reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

A ja mam takie pytanie dziewczyny. Na wizytę umówiłam się do ginekologa na 03.10.2020. według moich obliczeń będzie to mniej więcej 5 tyd + 6 .. i tak się zastanawiam czy to nie będzie za wcześnie?
Hej, ja byłam w 5 tyg +1 dzień, był pęcherzyk i początki zarodka tak mi powiedział lekarz, ale pewnie wszystko zależy od sprzętu jak mają. Później byłam w. 7 tygodniu równo i wszystko było widać, i serduszko bijące. Tylko nie słyszałam bo lekarz nie chciał obciążać maluszka. Wrzucę Ci zdjęcia jak to u mnie wyglądało:)
 

Załączniki

  • 20200828_124214.jpg
    20200828_124214.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 60
  • 20200912_095831.jpg
    20200912_095831.jpg
    786,1 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Witam się i ja nieśmiało :) ostatnia miesiączka 14 sierpnia, wczoraj szybciej niż planowałam byłam u lekarza z powodu bólu jajnika i jak się okazało mam torbiel 5cm. Lekarka zobaczyła na usg jedynie zagestnienie, które jej zdaniem odpowiada wczesnej ciąży. Według moich obliczeń to był 5 tydzień, wydaje mi się, że ten pęcherzyk powinien być już wyraźnie widoczny, co Wy o tym sądzicie?
Dodam, że mam już synka, a o drugą ciążę staraliśmy się trzy lata, w ostatnim cyklu bralam clo.
 
Witam się i ja nieśmiało :) ostatnia miesiączka 14 sierpnia, wczoraj szybciej niż planowałam byłam u lekarza z powodu bólu jajnika i jak się okazało mam torbiel 5cm. Lekarka zobaczyła na usg jedynie zagestnienie, które jej zdaniem odpowiada wczesnej ciąży. Według moich obliczeń to był 5 tydzień, wydaje mi się, że ten pęcherzyk powinien być już wyraźnie widoczny, co Wy o tym sądzicie?
Dodam, że mam już synka, a o drugą ciążę staraliśmy się trzy lata, w ostatnim cyklu bralam clo.
Witaj. Ja byłam wczoraj 5 tydz 5 dzień i było serduszko już. Ale u każdego inaczej. Ja też mam torbiel 2.5 cm ale nie czułam jej
 
Witam się i ja nieśmiało :) ostatnia miesiączka 14 sierpnia, wczoraj szybciej niż planowałam byłam u lekarza z powodu bólu jajnika i jak się okazało mam torbiel 5cm. Lekarka zobaczyła na usg jedynie zagestnienie, które jej zdaniem odpowiada wczesnej ciąży. Według moich obliczeń to był 5 tydzień, wydaje mi się, że ten pęcherzyk powinien być już wyraźnie widoczny, co Wy o tym sądzicie?
Dodam, że mam już synka, a o drugą ciążę staraliśmy się trzy lata, w ostatnim cyklu bralam clo.
Musisz poczekać do nastepnej wizyty
 
Witam się i ja nieśmiało :) ostatnia miesiączka 14 sierpnia, wczoraj szybciej niż planowałam byłam u lekarza z powodu bólu jajnika i jak się okazało mam torbiel 5cm. Lekarka zobaczyła na usg jedynie zagestnienie, które jej zdaniem odpowiada wczesnej ciąży. Według moich obliczeń to był 5 tydzień, wydaje mi się, że ten pęcherzyk powinien być już wyraźnie widoczny, co Wy o tym sądzicie?
Dodam, że mam już synka, a o drugą ciążę staraliśmy się trzy lata, w ostatnim cyklu bralam clo.
Może spróbuj do innego lekarza?
 
A co studiujesz? ☺️
ja zaczynam dopiero 3 rok studiów. jeszcze niedawno nie planowałam ciąży tak wcześnie, a jednak życie szybko zweryfikowalo moje plany, zachorowałam i musiałam wszystko postawić na jedną kartę. trochę sie martwię czy dam sobie radę właśnie ze studiami ale liczę ze tak.. 🥰

Ja skończyłam geodezje ;) Ja zaraz po liceum zaczęłam studia i tak kolejny kierunek teraz kończę a mam 27 lat 🤪 W ciąży tez studiowałam- jest ciężej ale to ogarnięcia :)
 
Witam wszystkie przyszłoroczne mamy:) wyobraźcie sobie że jestem zaskoczona moimi dwiema grubymi jak nie wiem co krechami. Zacznę od tego że mam prawie 11 miesiecznego synka którego nadal karmię piersią. 26 sierpnia byłam na wizycie kontrolnej u gina bo od porodu okres miałam tylko w kwietniu i powiedział że wszystko ok do miesiąca będzie okres. A od tygodnia takie wymioty mnie męczyły rano że mąż mnie na test namówił i kreski mocniejsze niż w pierwszej ciąży :o w poniedziałek mam wizytę:)
 
Witam wszystkie przyszłoroczne mamy:) wyobraźcie sobie że jestem zaskoczona moimi dwiema grubymi jak nie wiem co krechami. Zacznę od tego że mam prawie 11 miesiecznego synka którego nadal karmię piersią. 26 sierpnia byłam na wizycie kontrolnej u gina bo od porodu okres miałam tylko w kwietniu i powiedział że wszystko ok do miesiąca będzie okres. A od tygodnia takie wymioty mnie męczyły rano że mąż mnie na test namówił i kreski mocniejsze niż w pierwszej ciąży :o w poniedziałek mam wizytę:)
Gratulacje:)
 
reklama
Do góry