reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Hej, ja byłam w 5 tyg +1 dzień, był pęcherzyk i początki zarodka tak mi powiedział lekarz, ale pewnie wszystko zależy od sprzętu jak mają. Później byłam w. 7 tygodniu równo i wszystko było widać, i serduszko bijące. Tylko nie słyszałam bo lekarz nie chciał obciążać maluszka. Wrzucę Ci zdjęcia jak to u mnie wyglądało:)
Wow, pierwszy raz na zdjęciu tak wczesnej ciąży widzę malucha ułożonego en face. Urocze :)
 
Ja dziś dziewczyny padam na twarz...od 7 na nogach bo szykuje na jutro imprezę urodzinową dla córek, a że mam dużą rodzinę to roboty trochę było. Na koniec dnia jeszcze sprzątanie..
Rano zrobiłam zdjęcie swojego brzucha i zaraz zrobię następne, mąż stwierdził że mam jeszcze raz taki jak rano. Masakra jak ten brzuch może się wzdymac 😱
 
Hej dziewczyny. Witam się z Wami. Od wczoraj jestem mentalnie majową mamusia [emoji16]

W zeszłym roku urodziłam córeczkę we wrześniu[emoji7]
Termin wychodzi na 20 Maja chyba.. Na razie pęcherzyk na usg.
Zobaczymy za 2 tygodnie na wizycie co i jak [emoji6]
Gratulacje! Dzieci będziemy miały w tym samym wieku tylko że koń synek z października:p
 
reklama
Do góry