reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny jakoś się stresuje dzisiejsza wizyta. Nie wiem czemu.. może to hormony.. a może dlatego że w tamtym tyg były nudności i wymioty a od 3 dni tylko czasem mi niedobrze .. a może dlatego że szwagierka dowiedziała się w 12tyg że w 8tyg ciąży przestało bić serduszko.... Albo no nie wiem czemu . Niech już jest ta 19sta bo oszaleje!
 
Ze mną był mąż. Ale ja chodzę prywatnie, nie wiem jak jest państwowo. Najlepiej jak będziesz się zapisywać na wizytę to zapytaj :) ja pytałam mojego lekarza przed wizytą, żeby mąż tak na darmo nie jechał. Tylko pamiętaj, że pierwsze USG są przezpochwowe, dla mnie nie było żadnego problemu, ale wiem, że nie każda kobieta chce wtedy męża.

Idę prywatnie i do nowej ginekolog bo moja dotychczasowa jest już długi czas na urlopie a po drugie nie byłam zbytnio zadowolona.
Tak wiem wiem jak to usg wyglada pierwsze 😄 nie krępuje mnie to w żaden sposób. 😁 Dziękuje za odpowiedz 🥰
 
A jeszcze 26sierpnia byłam na zwykłej kontrolnej wizycie miałam robione USG i powiedział lekarz coś takiego : tu jest ładny pęcherzyk a do miesiąca będzie okres bo jest gruba ścianka do złuszczenia"
 
reklama
Do góry