reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Bolał mnie dotąd, aż dostalam luteinę - być może niski progesteron to powodował, ale sądzę że dużo bardziej się niepokoiłam bez niej zwłaszcza że już jestem po poronieniu. Myślę że stresowanie się i martwienie odbijało mi się też w tych bólach brzucha 🤷🏻‍♀️
Mnie boli i się stresuje jak nie boli tez sie stresuje. Generalnie ciaza to jeden wielki stres. Tak wychodzi 😉
 
reklama
Mnie brzuch wogóle nie boli. Tylko piersi. A kawę pije jedną max dwie. Idę dziś zrobić sobie tą glukoze i zastanawiam.sie czy warto zrobić betę. Robiłam przyrost tydzień temu w poniedziałek i srode
 
Heja z rana. No dzisiaj to się wyspałam. O 22 padłam przygotowana na to, że noc będzie marna ze względu na chorobę córki. Miłe zaskoczenie jednak mnie spotkało, cała noc przespana. Cudownie. Majka nawet jeszcze śpi. Ucho nie bolało ale fakt, dostała nurofen na noc. Zobaczymy. Miałam trochę stracha, ze mnie zarazi i np nie będę mogła pójść na piątkowe usg. Wczoraj trochę na mnie nakichała. Nie mam jak się od niej odseparować, sama z nią jestem cały dzień.

W nocy spi mi się całkiem ok ale bywa, że nie mogę znaleźć wygodnej pozycji i np mam obawy przed położeniem się na brzuchu. Też tak macie?
 
pani w laboratorium była w szoku ileam badań
jeżeli tak będzie co miesiąc to ja zbankrutuj
Bo tych pierwszych jest dużo. Potem to mocz i krew (chyba). Na początku bada się wszystko. Ja też jak zobaczyłam ile pielęgniarka wyjmuje tych probówek do krwi to aż mi słabo się zrobiło 😂
 
Mnie brzuch wogóle nie boli. Tylko piersi. A kawę pije jedną max dwie. Idę dziś zrobić sobie tą glukoze i zastanawiam.sie czy warto zrobić betę. Robiłam przyrost tydzień temu w poniedziałek i srode
Zrobiłam 2 badania bety i na tym koniec, bo wystarczy mi informacja że przyrasta prawidłowo. Zadaj sobie pytanie co ci to da? Będziesz się kłuć ci tydzień i sprawdzać czy jest ok? Jeśli na usg jest wszystko ok to według mnie nie ma sensu robienie bety kolejny raz no chyba, że masz jakieś plamienie lub inne obawy.
 
Mnie brzuch wogóle nie boli. Tylko piersi. A kawę pije jedną max dwie. Idę dziś zrobić sobie tą glukoze i zastanawiam.sie czy warto zrobić betę. Robiłam przyrost tydzień temu w poniedziałek i srode
Możesz zrobić z ciekawości 😉
Ja kawe pije jedną. To mój poranny rytuał. Wstaje przed wszystkimi, robię kawkę i mam chwilę na prasę w telefonie (teraz forum😂). Uzależnienie. Nie zacznę dnia bez kawy. Miałam problem w pn rano jak jechałam na badania. Masakra.
 
Zrobiłam 2 badania bety i na tym koniec, bo wystarczy mi informacja że przyrasta prawidłowo. Zadaj sobie pytanie co ci to da? Będziesz się kłuć ci tydzień i sprawdzać czy jest ok? Jeśli na usg jest wszystko ok to według mnie nie ma sensu robienie bety kolejny raz no chyba, że masz jakieś plamienie lub inne obawy.
Ja jeszcze nigdy w życiu bety nie robiłam. W żadnej ciąży. Wystarczył mi pozytywny test i wizyty u ginekologa😉
 
reklama
Bo tych pierwszych jest dużo. Potem to mocz i krew (chyba). Na początku bada się wszystko. Ja też jak zobaczyłam ile pielęgniarka wyjmuje tych probówek do krwi to aż mi słabo się zrobiło 😂
ja mocz tez dzisiaj miałam
i różyczki cytomegalie tokso
no i krzywda cukrowa bo choruje na insulinooporosc
 
Do góry