reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Witam po ciazkim dniu. Najpierw robota, potem byłam sobie zrobić paznokcie. 💅
Powiedzcie mi czy u was też się już uwidacznia krecha na brzuchu bo u mnie tak, widać już tak leciutko. Strasznie szybko, jestem w szoku, pozatym strasznie mnie wydeło. W pracy miałam dziś luźniejsza bluzę bo w podkoszulkach już widac 😳 Czuję się o dziwo dobrze, w robocie nieraz nawet zapominam ze w ciąży jestem. Jedyne co mnie niepokoi od wczoraj mam jakieś jakby zaburzenia rytmu serca, oczywiście swojego, tak dziwnie mi skacze, nie wiem jak to nazwać...
Ja mam kreseczkę jasną, ale to pozostałość po poprzedniej ciąży, co prawda poronionej. Ale wyskoczyła mi koło 9 tyg :)
 
reklama
Ja też czuję czasami takie klucie czy to w macicy czy w jajnikach, dodatkowo dziś się bardzo czułam jak na okres.

Dziewczyny, te prychole nie chcą złazić! Co ropa się pojawi i wypłynie (wiem, fuu) to się kurna odnawiają. Zawsze miałam problem z trądzikiem w okolicach brody rzuchwy ale początki ciąży to jakaś tragedia. I bolą!! Po drugiej ciąży i porodzie jako tako się to ustabilizowalo i wychodzily raczej tylko na okres. Teraz to jakiś dramat...
ja tez cała w prycholach. Don’t worry 🤣 już nie walczę z tym nawet
 
Dziewczyny smarujecie czyms brzuch czy czekacie do 2 trymestru? A jak tak to co polecacie? Ja mam pozostałości po poprzedniej ciazy mimo że się reguralnie balsamowalam wyszło mi kilka rozstępów.. Z nimi się jakoś polubiłam ale kolejnym chce jak najbardziej zapobiec
 
Witam po ciazkim dniu. Najpierw robota, potem byłam sobie zrobić paznokcie. 💅
Powiedzcie mi czy u was też się już uwidacznia krecha na brzuchu bo u mnie tak, widać już tak leciutko. Strasznie szybko, jestem w szoku, pozatym strasznie mnie wydeło. W pracy miałam dziś luźniejsza bluzę bo w podkoszulkach już widac 😳 Czuję się o dziwo dobrze, w robocie nieraz nawet zapominam ze w ciąży jestem. Jedyne co mnie niepokoi od wczoraj mam jakieś jakby zaburzenia rytmu serca, oczywiście swojego, tak dziwnie mi skacze, nie wiem jak to nazwać...

Ja kreskę mam odkąd pamiętam ☺️ Najciemniejsza była gdy miałam jakieś 14/15 lat☺️ Teraz też mam ale jasna jest taka jak przed ciążą. Ciekawe czy będzie ciemna później... 🤔
 
Dziewczyny smarujecie czyms brzuch czy czekacie do 2 trymestru? A jak tak to co polecacie? Ja mam pozostałości po poprzedniej ciazy mimo że się reguralnie balsamowalam wyszło mi kilka rozstępów.. Z nimi się jakoś polubiłam ale kolejnym chce jak najbardziej zapobiec

Ja kupiłam w aptece ale pani farmaceutka powiedziała, że dopiero w 4 mscu się stosuje, bo wcześniej nie ma sensu, bo brzuch mały 🤷🏼‍♀️ Więc czekam
 
I ja po wizycie. Fasolka rozmiar z om i USG 7+6. Termin 13.05, ale że będzie CC to pewnie tydzień wcześniej. Następna wizyta za miesiąc. Za 2 tygodnie dostanę skierowanie na prenatalne( plus PAPPA chyba). Ma nadzieję że zdążę się umówić. Ale jak mi przysługują bezpłatne to czemu by nie skorzystać.
 
Też mam syfy :(
Smaruje się balsamem z Rossmanna dedykowanym dla kobiet w ciąży. Nie pamiętam nazwy. Jak mi się skończy to kupię jakiś w aptece. Miałam podczas pierwszej ciąży i na brzuchu nie mam ani grama rozstępów. Nie smarowałam wtedy piersi i niestety tu się pojawiły.
 
reklama
Ja kupiłam w aptece ale pani farmaceutka powiedziała, że dopiero w 4 mscu się stosuje, bo wcześniej nie ma sensu, bo brzuch mały 🤷🏼‍♀️ Więc czekam
Teraz mały Ale krem ma za zadanie uelastyczniać skórę wcześniej. Oczywiście jak kto uważa, ja stosuje już teraz.
I ja po wizycie. Fasolka rozmiar z om i USG 7+6. Termin 13.05, ale że będzie CC to pewnie tydzień wcześniej. Następna wizyta za miesiąc. Za 2 tygodnie dostanę skierowanie na prenatalne( plus PAPPA chyba). Ma nadzieję że zdążę się umówić. Ale jak mi przysługują bezpłatne to czemu by nie skorzystać.
Dlaczego będziesz mieć cesarke ?
 
Do góry