reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

A więc sytuacja wygląda tak. Ogolnie jak na razie jest ok, wyszło że jestem w 6 tygodniu, serduszko bije 160/min nie słyszałam więc nie wiem czy tak poprostu wpisała. Ale dała marne szanse na utrzymanie. Mnóstwo leków i mam się oszczędzać. Może się uda. Tak mi powiedział lekarz.. Nie owijał w bawełnę
Skoro ok i serduszko bije tak ładnie to czemu marne szanse?
 
reklama
W miarę powiększania się macicy rozwarstwia mi się blizna po cesarskim cięciu. Poprzednia ciąże straciłam z tego powodu.

Na zdjęciu mój mały skarb naprawdę przypomina mi mały pierścionek. Popłakałam się jak wyszłam od lekarza.
 

Załączniki

  • IMG_20200930_160516.jpg
    IMG_20200930_160516.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 75
Hej, też mam pakiet komfort w PZU. W poprzedniej ciąży chodziłam do babki medici, ale Pani doktor już nie przyjmuje pacjentów z pakietów medycznych...szkoda,nie stać mnie żeby płacić ok 400 zł co 2 tygodnie za wizytę z USG-tak lekarz kazał mi przychodzić. Czy możesz zdradzić w którym boramed prowadzisz ciążę i u jakiego lekarza? Ja w boramed na Gocławiu będę mieć badania prenatalne z testem podwójnym PAPPA, ależ NFZ-U. Dostałam tylko skierowanie na nie z teleporady ginekologicznej przez PZU.
Boramed Gocław. Teraz Chodzę do doktora Mateusza Zborowskiego, wcześniej do Tomka Oleksika obydwaj super, dużo tłumacza, cierpliwi i wyrozumiali oraz bardzo delikatni. Dr Tomek we wrześniu mial urlop i dopiero po 6.10 wraca wiec zachęcona opiniami poszłam do Dr. Mateusza, kolejna wizyta w piątek. Obydwaj pracują jako położnicy w szpitalu na wołoskiej.
 
reklama
Do góry