reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Jestem za grupa prywatna obojętnie gdzie. Dziewczyny jak mnie denerwuje to że nie mogę wszystkiego robić. Ani łóżka ciężkiego dzwignac ani większych zakupów.
Dokładnie tyle by się chciało zrobić a tu nie dzwigaj tu rąk nie podnoś.. Dla mnie ciąża to wcale nie jest cudowny czas [emoji28] o wiele bardziej wolę jak dziecko już mam po drugiej stronie brzucha [emoji12] wolę wstawać w nocy ale za to być w pełni sprawna.
 
mnie dzisiejsza pogoda wykończy
U mnie to już pogoda nie ma nic do rzeczy. Z synem w ciąży tez byłam notorycznie zmeczona. Dopiero od 8 miesiąca czułam się lepiej... Zdecydowanie nie urodziłam się po to aby być w ciąży :p Moja przyjaciółka jest teraz na końcówce, ma tyle energii, ze gdyby nie to ze faktycznie ma brzuch ciążowy to bym nie uwierzyła ze jest w ciąży 😂
 
Jak u was samopoczucie?
Ja dzisiaj cały dzień w łóżku leżę z bólem głowy i w ogóle jakaś taka bez energii jestem... Tylko z psem na dwór wyszłam, zrobiłam pranie i zjadłam pierożki z jagodami... Pogoda też nie zachęca, żeby wstać.
U mnie wjechały ruskie na obiad. Też bym najchętniej przeleżała i przespała ten dzień ale przy córce czasami ciężko i tak się jakoś przeplątałam cały dzień. Na zewnątrz pada to nawet z domu dzisiaj nie wyszlysmy.
 
reklama
Do góry