reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny!
Przewidywany termin porodu: 15 maja 2021 :D
Mam do Was pytanie. Ogólnie od miesiąca, odkąd sie dowiedziałam, że jestem w ciązy w ogóle nie uprawiam sportu (w sumie to robiłam tylko jogę) :p Z jednej strony jestem przemęczona, czasem muszę siedzieć w pracy dłużej a czasem miewam mdłości - w czasie całego dnia. Trochę mam wyrzuty sumienia, ale .. któraś ma podobnie?

Mój sport to zakupy i targanie ich na 3 piętro oraz spacery z sunią, i sprzątanie po niej😀
 
U mnie dopiero 6+2 wiec do końca 1 trymestru jeszcze 6 tygodni stresu... ostatnie poronienie było gdzieś 6-7tydzien dowiedziałam się w 10 bo było zatrzymane.. wiec teoretycznie przetrwać do 10tc i będzie z górki :)
 
U mnie dopiero 6+2 wiec do końca 1 trymestru jeszcze 6 tygodni stresu... ostatnie poronienie było gdzieś 6-7tydzien dowiedziałam się w 10 bo było zatrzymane.. wiec teoretycznie przetrwać do 10tc i będzie z górki :)
I nie było żadnych oznak czy coś jest nie tak? Ja się teraz tak tym stresuje. Patrząc na pulsy waszych fasolek to mój nie był jakiś duży. Do wizyty jeszcze dobre 2tyg 😟
 
reklama
Do góry