reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja do 12-stego odlece :D słucham podcastów kryminalnych żeby odwrócic uwagę od dzidziutka.
Biorę luteinę dowcipnie i duphaston, na szczęście nie plamię. Ale piersi czuję od czasu do czasu tak jakby ktoś je ścisnął. I ciągnie mnie w pachwinie, przed chwilą czułam jakby łaskotanie po drugiej stronie pępka.
 
reklama
@angel.sweet.25 bardzo mi przykro :( dużo siły życzę :(
Tak piszecie o tych tygodniach, dużo z Was już tak daleko a ja to w ogóle jestem jeszcze przed pierwszą wizytą 😱 dopiero we wtorek zobacze co i jak...
Ja w poniedziałek dopiero pierwsza wizyta. Zaczyna mi się czas dluzyc. Zwłaszcza że się fatalnie czuje. Mało jem mało pije bo po wszystkim mi się odbija. Dramat
 
I nie było żadnych oznak czy coś jest nie tak? Ja się teraz tak tym stresuje. Patrząc na pulsy waszych fasolek to mój nie był jakiś duży. Do wizyty jeszcze dobre 2tyg 😟
Teoretycznie nie było. Ale... ja tamtej ciąży nie czułam. Dobrze się czułam i w ogóle... Beta zaczela wolniej przyrastać bo 33% po 7000 i ciąża młodsza o 9 dni. Lekarz nje widział problemu...
Teraz byłam w 5+1 i był pęcherzyk zoltkowy i czekany na zarodek z serduszkiem ❤️
 
Jej, dziewczyny.. Będę musiała się z wami pożegnać :( właśnie serduszko przestało bic :(... To jest koniec :(... 😭😭😭😭😭😭😭

Tak mi przykro 😞 przytulam...

Dziewczyny dzisiaj zrobiłam test ciążowy, okres spóźnia się 2 dni. Jak interpretować wynik?

Chyba jesteś w ciąży 😉❤️

Kochane muszę się z wami pożegnać. Właśnie jestem po zabiegu.. Serduszko nie biło. Nic nie było tak jak powinno być :( 2 miesiące ciąża bio chemiczna teraz to..

Życzę wam wszystkim wszytskiego dobrego :* trzymajcie sie i dbajcie o swoje dzieci!

Tak mi przykro 😞 trzymaj się jakoś...
 
Kochane muszę się z wami pożegnać. Właśnie jestem po zabiegu.. Serduszko nie biło. Nic nie było tak jak powinno być :( 2 miesiące ciąża bio chemiczna teraz to..

Życzę wam wszystkim wszytskiego dobrego :* trzymajcie sie i dbajcie o swoje dzieci!
Bardzo Ci współczuje, mam nadzieję że w końcu się ułoży
 
reklama
Do góry