reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Nadrabiam cały weekend po pobycie u siostry. Jestem właśnie w drodze powrotnej do domu.
Dziewczyny bardzo mi przykro z powodu Waszych strat! 😥Trzymajcie się dzielnie 😘
Ja wizyta w czwartek u lekarza, ale w sumie nie wiem czy zrobi mi USG jak mu powiem że 16 października prenatalne. Też się już stresuje im bliżej wizyty.
Plus taki że chyba mijają mi mdłości bo cały weekend dość dużo jadłam j czułam się super 😊
 
reklama
Dziewczyny, czy Waszym zdaniem takie kurczowe trzymanie się internetowych kalkulatorów beta HCG jest dobre? Mi w szpitalu powiedzieli, że te kalkulatory są konkretnie zaprogramowane, a ciąża to nie matematyka. Kalkulator wyliczył, że beta rośnie zbyt wolno a dla lekarzy rosła bardzo dobrze, bo powinna rosnąć od 66%-105% w ciągu 3 dni. Chodzi o to że ma widełki, a kalkulatory są sztywno zaprogramowane.
W ostatniej ciąży według kalkulatora były idealne przyrosty, a miałam puste jajo.
Obecnie przyrosty co dwa dni wynosiły u mnie kolejno: 540, 980, 1987, 3402.
Przy pierwszej becie nie było widać nic, przy drugiej był już idealny pęcherzyk. Teraz czekam na kolejną wizytę.
Czuję się ok, jestem tylko bardziej zmęczona, piersi jakby ktoś je zgniótł, ciągnie w pachwinach. Cała reszta ok
Mąż (też lekarz) mnie tylko opieprza za to czytanie w internecie, a o tych kalkulatorach się krytycznie wypowiada.
Powiem tak: w pierwszej (straconej) ciąży oznaczalam hcg czesto i regularnie, kosztowało mnie to duzo stresu i negatywnych emocji. Ciąża stracona, serduszko nie biło, musiałam przejść zabieg.
w tej ciazy oznaczylam dwa razy - trzy dni przed spodziewaną miesiączką bo ginekolog mi powiedziała na usg, ze jest dobrej mysli i zeby zrobic test (wybrałam hcg jako metodę ktora po prostu pozwoli mi szybciej poznac stan rzeczy) i cztery dni później, przyrost był super i na tym sie zatrzymałam jesli chodzi o hcg 😊
 
ja od wczoraj walczę z bólem kości ogonowej
Mam podobnie! To jest jakaś masakra, nie miałam takich problemów, nagle z nikąd pojawiał się ból :/
Miałam dwie wizyty i nie wiem jaki puls 😀 Nie powiedział mi chyba nie chciał mnie stresować
Mam tak samo, za pierwszym razem nie było widac zarodka, za drugim było widac serce, ale lekarz mi nie powiedział jaki jest puls. Ale tez popełniłam błąd i poszłam do innego lekarza tydzień po pierwszej wizycie u innego i wyszło jakby w ciągu tygodnia zarodek w ogóle nie urósł... w kolejnym tygodniu miałam wizytę u pierwszego lekarza i wyszło wszystko ok :D Ale też czekam na kolejną wizytę pod koniec października.
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i chciałam się przywitać 😁 mój termin to 13.05.2021, trzynastka to moja szczęśliwa liczba 😁 jak się czujecie? bo mi oprócz zmęczenia i senności nie dolega zupełnie nic i mam nadzieję, że tak zostanie 🙏🏻
Hej! Witaj!
Ja podobnie plus mam lekkie mdłości. Narazie na mdłości pomaga mi to, że .. jem częściej :p Dzisiaj kupiłam biszkopty i połozyłam przy łóżku , spróbuję rano zjeść parę, może nie będe miała ciężkiego poranka :D
 
Mam podobnie! To jest jakaś masakra, nie miałam takich problemów, nagle z nikąd pojawiał się ból :/

Mam tak samo, za pierwszym razem nie było widac zarodka, za drugim było widac serce, ale lekarz mi nie powiedział jaki jest puls. Ale tez popełniłam błąd i poszłam do innego lekarza tydzień po pierwszej wizycie u innego i wyszło jakby w ciągu tygodnia zarodek w ogóle nie urósł... w kolejnym tygodniu miałam wizytę u pierwszego lekarza i wyszło wszystko ok :D Ale też czekam na kolejną wizytę pod koniec października.

Hej! Witaj!
Ja podobnie plus mam lekkie mdłości. Narazie na mdłości pomaga mi to, że .. jem częściej :p Dzisiaj kupiłam biszkopty i połozyłam przy łóżku , spróbuję rano zjeść parę, może nie będe miała ciężkiego poranka :D
[/QUOTi
i jak radzisz sobie z bóle promieniuje mi aż na nogę ze chodzę jak połamaniec
 
Wiesz co, ogólnie wczoraj zrobiłam parę ćwiczeń z jogi (ćwiczyłam regularnie przed tymjak sie dowiedziałam) i trochę mi pomogło. Dzisiaj spróbuję powtórzyć...
 
reklama
Do góry