reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Mi lekarka powiedziała że dziecko ma za mały worek plodowy bo siedzi w nim ma ścisk a mnie tchnelo zobaczyć USG starszego syna i okazało się że też siedział w małym worku a u was też tak jest??
Jaki ładny dzidziuś już, ja mam zdjęcie z 7tyg gdzie było widać tylko fasolkę a tutaj już mały człowiek 🙂🙂🙂
 
reklama
Oj tak to jest jakaś kompletna masakra i soki z jabłka pije i dalej kiszki zapchane
Ja wszystkiego probuje. Moczę suszone śliwki, piję litry soku z kiszonych ogórków, dieta bogata w błonnik, w końcu lekarz zapisał mi Syrop, ale nie pomaga. Nie mogłam się wypróżnić 4 dni, to lekarz na mnie naskoczył, że nie mogę do tego doprowadzać, jakbym była winna..
 
reklama
Do góry