reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dziewczyny, Was też tak boli głowa? Najgorsze są te bóle z tylu głowy, sprawdzałam ciśnienie i jest w normie.
Mi bóle głowy już przeszły, ale tak 7-12/13 tydzień to była tragedia, dzień w dzień bez przerwy ;/ tylko mnie nie bolało z tyłu tylko ewidentnie z przodu, tak najbardziej prawie na środku czoła (tylko w środku).
 
reklama
Tak naprawdę to tylko ta głowa mi doskwiera, a tak to wszystkie dolegliwości przeszły ;) no moze też to ze szybciej się męczę 🙈
 
Hej Dziewczyny :)
Pytanko do osób po cc....czy kolejny poród zamierzacie podjąć próbę SN czy już wiecie, że będzie CC? Jeśli CC to z jakiego powodu czy tylko dlatego, że jedno CC już było? Czy może będziecie jakoś później kosultować ze swoim lekarzem prowadzącym? Ja jeszcze na temat porodu z lekarzem nie rozmawiałam, ale będę miała tylko 1rok i 4miesiące odstępu pomiędzy porodami i się zastanawiam jak to wygląda, czy ten czas jest wystarczający? czy same może po takim czasie podjełyście/będziecie podejmować próbę SN lub znacie kogoś komu się udało? Ja znam jedną osobę któa po 1roku i 6miesiąca od CC urodziła SN i właściwie więcej przypadków nie kojarzę, dlatego zastanawiam się jak to jest [emoji848]
U mnie będzie 22 miesiace po pierwszym cc.
Lekarz mi odrazu mowil ze bedzie drugie cc
Ja bym nie chciala sn wiec nie dyskutowałam z nim na ten temat bo mi to na rękę.

U mnie połowa 14 tygodnia a ja dalej się słabo czuje, nic mi się nie chce, ciągle czuje się zmęczona i zdarzają mi się mdlosci. Do tego kiepsko śpię w nocy.

Tez bylam dzis w Lidlu ale wzięłam tylko leginsy bo tylko one zostały, U mnie po 15.00 juz wszystko było przebrane [emoji2356]

Co do płci ciagle mi chodzi po głowie kto mieszka w środku. Tym bardziej czuje się ciekawa z racji tego ze na połówkowych lekarz nie powiedział totalnie nic na ten temat bo nie widział. Chcialabym zeby to była dziewczynka ale chcąc uniknąć rozczarowania caly czas mysle o tym ze to chłopiec [emoji85][emoji85][emoji85]
 
U mnie będzie 22 miesiace po pierwszym cc.
Lekarz mi odrazu mowil ze bedzie drugie cc
Ja bym nie chciala sn wiec nie dyskutowałam z nim na ten temat bo mi to na rękę.

U mnie połowa 14 tygodnia a ja dalej się słabo czuje, nic mi się nie chce, ciągle czuje się zmęczona i zdarzają mi się mdlosci. Do tego kiepsko śpię w nocy.

Tez bylam dzis w Lidlu ale wzięłam tylko leginsy bo tylko one zostały, U mnie po 15.00 juz wszystko było przebrane [emoji2356]

Co do płci ciagle mi chodzi po głowie kto mieszka w środku. Tym bardziej czuje się ciekawa z racji tego ze na połówkowych lekarz nie powiedział totalnie nic na ten temat bo nie widział. Chcialabym zeby to była dziewczynka ale chcąc uniknąć rozczarowania caly czas mysle o tym ze to chłopiec [emoji85][emoji85][emoji85]

Ja im bliżej usg tym bardziej ciekawa jestem... normalnie dni odliczam, a mój mąż już kolegom obwieścił, że córka będzie chociaż na żadnym usg o płci z ginem nie rozmawiałam 🙃
 
skórka za wyprawkę jak jeszcze za wysyłkę będę musiała zapłacić :/

wrrr... jakby mnie mąż tak nie przewiózł to bym normalnie poszła zamiast zalec na fotelu u jego kolegi :mad: powiedziałam, ze ostatni raz dostał kluczyki do mojego samochodu.
Też czasem sobie myślę, że czegoś nie zamówię, bo trzeba zapłacić za wysyłkę, ale tak naprawdę wysyłka kosztuję 10zł a jeżdżenie samochodem po sklepach też kosztuje np. paliwo, zużycie samochodu i przede wszystkim czas :D Ale rób jak uważasz ja też lubię po prostu czasem iść do sklepu i coś zobaczyć przed zakupem.
 
Wysłałam wczoraj mamę po jeansy, jak tylko napisałyście, zadzwoniłam do niej żeby podjechała :D Ja na kwarantannie, wiec nie mogłam podjechać. Wzięłam czarne, są dla mnie za długie (jestem niska) i ten pas na brzuszek jest jeszcze za duży, odstaje, ale i tak jestem zadowolona :) jutro koniec kwarantanny i jadę do H&Mu poszukać fajnych jeansów, najlepiej z przetarciami :)
 
Wysłałam wczoraj mamę po jeansy, jak tylko napisałyście, zadzwoniłam do niej żeby podjechała :D Ja na kwarantannie, wiec nie mogłam podjechać. Wzięłam czarne, są dla mnie za długie (jestem niska) i ten pas na brzuszek jest jeszcze za duży, odstaje, ale i tak jestem zadowolona :) jutro koniec kwarantanny i jadę do H&Mu poszukać fajnych jeansów, najlepiej z przetarciami :)
Ogólnie zamówiłam już kilka rzeczy z HM i jak narazie jestem zadowolona. Jednak co do wygląu najbardziej mnie przekonują, mają dosyć klasyczne :D zobaczymy jak je się bedzie nosić. Kupiłam już np. spodnie dresowe, co prawda na brzucu ejszcze są za duże, ale jak na to założę obcisłą bluzkę to wszystko się trzyma :D
 
reklama
A zamierzacie kupić coś dla dzieciątka na black friday? Przeglądam sobie stronę hm i bije się z myślami czy wziąć jakiś wielopak bodziakow czy dać sobie spokój 😅
 
Do góry