reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Mnie dziś tak trochę pobolewalo ale tylko momentami i to podczas leżenia, jakoś bez mocy dziś byłam jakby coś mnie brało... Nie wiem sama, wczoraj jak z zakupów wracałam miałam wrażenie jakby już na dół mala naciskala, dziwne uczucie aż zaciskalam mięśnie bo wydawało mi się że zaraz coś wypadnie. Wczoraj popołudniu byłam na wizycie i nic nie stwierdził, żadnych nieprawidłowości no ale tylko usg mi robił... normalne badanie miałam tylko na pierwszej wizycie... wydaje mi się że powinien szyjke jakoś też kontrolować. A u was jak z tymi badaniami?
 
Mnie dziś tak trochę pobolewalo ale tylko momentami i to podczas leżenia, jakoś bez mocy dziś byłam jakby coś mnie brało... Nie wiem sama, wczoraj jak z zakupów wracałam miałam wrażenie jakby już na dół mala naciskala, dziwne uczucie aż zaciskalam mięśnie bo wydawało mi się że zaraz coś wypadnie. Wczoraj popołudniu byłam na wizycie i nic nie stwierdził, żadnych nieprawidłowości no ale tylko usg mi robił... normalne badanie miałam tylko na pierwszej wizycie... wydaje mi się że powinien szyjke jakoś też kontrolować. A u was jak z tymi badaniami?
 
Ja mam wizyty raz w miesiącu prywatnie. Zawsze jest robione USG przez brzuch oraz dopochwowo żeby właśnie obejrzeć szyjkę.
 
Ja przyznaję, że w ciąży bólu a'la okresowego nie miałam nigdy, ale wiem, że sporo osób ma coś co właśnie przypomina takie bóle. Ogólnie ze mną ciąża obchodzi się dość łaskawie, czasem jak się mocno przemęczę to trochę mnie w kroku zaczyna ciągnąć, że chodzę jak kaczka :D I jak się choć na chwilę położę w ciągu dnia, żeby niby odpocząć to potem się z kanapy podnieść nie mogę, bo wszystko mnie boli :D ....ale tak na co dzień to nic się nie dzieje i naprawdę czuję się ok :)
 
Ja się chyba zastalam trochę dziś taka ładna pogoda stwierdziliśmy że na spacer pójdziemy... yhyyy po pół godziny już byłam w domu tak mnie plecy zaczęły boleć... A co to będzie za 2 miesiące.. [emoji848][emoji848][emoji848]
 
Też mam masakrę z plecami. Niestety cierpię na dyskopatię od kilku lat i teraz problem się mocno pogłębił. W nocy strasznie się kręcę by znaleźć dobrą pozycję przez co jestem niewyspana rano. Zakupiłam sobie taki masażer, ale jest to chwilowa ulga. Niestety trzeba będzie jakoś wytrzymać te niecałe 3 mce :)
 
Mi 2 zostały bo mam termin u jednego gina na 3 a u innego na 6tego maja o ile nie przenosze bo mala póki co malutka więc może będzie chciała dłużej tam posiedzieć... No ja z plecami też w nocy koszmar Max pół godziny w jednej pozycji i muszę sie przekręcić także wiem co za bol...[emoji6] damy radę:)
 
Hej dziewczyny czy mamy jakieś forum zamknięte tutaj?
Udzielałam się tu wcześniej ale no nie było mnie teraz. A widzę że na otwartym pustki.
U mnie ogólnie dobrze 29 +0. Córka daje mi popalić brzuch mnie ostatnio tak bolał i nagle urósł.. Więc wydaje mi się że się rozciągał aż ta boleśnie.
Buodwa domku też do przodu i suszymy w sumie od 2 miesięcy tynki i wylewki.
Teraz płytkarz miał wolny czas to robi łazienki bo potem ciężko o termin do niego.
Do porodu nie zdazyny ale ważne żeby się na jesień wyrobić [emoji847]
Załapałam się na tym że nawet zdjęcia brzucha nie zrobiłam w tej ciąży. Ale czuję się jak slonica.. Bleeeeh.

Dajcie znać z tym forum zamkniętym bo tutaj jest wszystko takie otwarte, każdy mzoe poczytac, tym bardziej zdjęć nie wrzucam a jak będą się maluchy rodzic to fotki mile widziane wiadomo.
buziaki [emoji7]
 
reklama
Hej dziewczyny czy mamy jakieś forum zamknięte tutaj?
Udzielałam się tu wcześniej ale no nie było mnie teraz. A widzę że na otwartym pustki.
U mnie ogólnie dobrze 29 +0. Córka daje mi popalić brzuch mnie ostatnio tak bolał i nagle urósł.. Więc wydaje mi się że się rozciągał aż ta boleśnie.
Buodwa domku też do przodu i suszymy w sumie od 2 miesięcy tynki i wylewki.
Teraz płytkarz miał wolny czas to robi łazienki bo potem ciężko o termin do niego.
Do porodu nie zdazyny ale ważne żeby się na jesień wyrobić [emoji847]
Załapałam się na tym że nawet zdjęcia brzucha nie zrobiłam w tej ciąży. Ale czuję się jak slonica.. Bleeeeh.

Dajcie znać z tym forum zamkniętym bo tutaj jest wszystko takie otwarte, każdy mzoe poczytac, tym bardziej zdjęć nie wrzucam a jak będą się maluchy rodzic to fotki mile widziane wiadomo.
buziaki [emoji7]
Hej, niestety nic mi nie wiadomo czy jest forum zamknięte. Jeśli tak, to chętnie dołączę :) ja dziś też byłam na wizycie. Jestem na końcówce 28 tyg. Młody z wymiarów większy o tydzień. Jeszcze jak na złość od dwóch wizyt jest tyłkiem w dół :( mam nadzieję, że się jeszcze obróci.
 
Do góry