reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Mój też tyłkiem w dół.
Ja już po jednym cc i teraz też raczej cc. Więc liczę że zostanie tak [emoji847]
Hej, niestety nic mi nie wiadomo czy jest forum zamknięte. Jeśli tak, to chętnie dołączę :) ja dziś też byłam na wizycie. Jestem na końcówce 28 tyg. Młody z wymiarów większy o tydzień. Jeszcze jak na złość od dwóch wizyt jest tyłkiem w dół :( mam nadzieję, że się jeszcze obróci.
 
reklama
Cześć! Mam pytanie- macie starsze dzieciaczki? Posyłacie je obecnie do przedszkola? (W związku w wirusem)
 
Nie stresuj się kochana. Myślę że teraz jak poszczepili nauczycieli to trochę lepiej będzie. A dzieci może tak nie rozniosa tego. [emoji847]

Ej serio tu taka cisza jest iq nie ma zamkniętego forum?? Wydaje mi się że ejst tylko nie chcą nas tam może..
Przykro mi [emoji25][emoji25]
Tak, w I trymestrze lekarz zalecił zabrać dziecko z przedszkola. Wróciło ale mam obawy, bardzo straszą :(
 
reklama
Do góry