reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny! Czy macie już kupione wózki, łóżeczka dla dzieciaczków? Bo ja się właśnie zastanawiam nad kupnem ale nie wiem czy nie jest za wcześnie (wiecie jak to jest jak rodzina straszy zabobonami że nie kupuje się przed porodem) 😫
 
Kupiłam już wózek i fotelik ale łóżeczka jeszcze nie mam :p już powoli zaczynam prac ubranka bo trochę się boje, ze zacznę wcześniej rodzic i nic nie będę mieć przygotowane :)
 
Ja wózek, łóżeczko i fotelik zostawiam na kwiecień.
Ciuszki już mam i te wszystkie drobniejsze rzeczy.
W razie co, mąż ogarnie kupno tych większych rzeczy, bo wyślę linki i adres sklepu ;p ale nie wyobrażam sobie jak kupuje podkłady poporodowe, pieluchy tetrowe itp ;p
 
Ja właśnie ubranka, jakieś art.kosmetyczne, pieluchy tetrowe i kocyki mam :D tylko z tymi "grubszymi" zakupami czekam :)
 
Ja wózek i fotelik mam po starszym synku, więc mi ten zakup odpada :) ... ale zaczęłam już pranie i prasowanie ubranek, bo tak naprawdę to już nie zostało, aż tak duzo czasu (aktualnie 32t +4d), a nie wiadomo jak sie będę czuła później. Kupiłam też walizkę i pewnie w weekend spróbuje zrobić wstępne pakowanie do szpitala. Na pewno czegos mi jeszcze brakuję to najwyżej dołożę później, ale chciałabym takie podstawy już mieć gotowe :D
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem w 29t, powiedzcie proszę też odczuwałyscie/odczuwacie takie pobolewanie, rwanie w kroczu i podbrzuszu przy chodzeniu, wstawaniu? Nie wiem czy jest powód do dużego niepokoju, wizyta u gine za pare dni dopiero.
 
Do góry