reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Cześć dziewczyny, jestem w 29t, powiedzcie proszę też odczuwałyscie/odczuwacie takie pobolewanie, rwanie w kroczu i podbrzuszu przy chodzeniu, wstawaniu? Nie wiem czy jest powód do dużego niepokoju, wizyta u gine za pare dni dopiero.
Hej. Ja też 29 tc. Mam takie same odczucia, pobolewania, dodatkowo twardnieje mi brzuch raz na jakiś czas, tak na 10 sek.
 
reklama
Hej. Ja też 29 tc. Mam takie same odczucia, pobolewania, dodatkowo twardnieje mi brzuch raz na jakiś czas, tak na 10 sek.
Konsultowałaś może to z ginekologiem? Ja idę w poniedziałek, mam nadzieję że to nic groźnego chociaż mam wrażenie że nasila się to coraz bardziej :( zapobiegawczo staram się więcej leżakować
 
Zgłaszałam lekarzowi, ale z badania nic złego mu nie wychodziło. Tak, leżenie w takich sytuacjach jest dobrym rozwiązaniem
 
Niech zbada Ci długość szyjki, jak się skraca to potrafi tak boleć. Mnie zawsze bada w dwojaki sposób: dopochwowo i przez brzuch
 
Witajcie. Bardzo długo mnie tutaj nie było, więc nawet nie będę próbowała nadrabiać zaległości w postach, bo mi się zwyczajnie nie chce. Im bliżej porodu, tym ciężej... Mam nadzieję, że nic złego u żadnej z Was się nie wydarzyło. Obecnie jestem w 32t2d i czuję się jakbym miała zaraz urodzić. 😆 W między czasie okazało się, że będzie jednak dziewczynka. Teraz w poniedziałek będę miała kolejną wizytę, jestem ciekawa ile waży, bo czuje, że sporo... A jak u was? Kiedy wizyty?

PS. Czy któraś jest z Pomorza? Zastanawiam się nad szpitalem.
 
Cześć dziewczyny, jestem w 29t, powiedzcie proszę też odczuwałyscie/odczuwacie takie pobolewanie, rwanie w kroczu i podbrzuszu przy chodzeniu, wstawaniu? Nie wiem czy jest powód do dużego niepokoju, wizyta u gine za pare dni dopiero.
Masz na myśli okolice spojenia lonowego? Jeśli tak, to mogą to być objawy rozejscia spojenia łonowego, ja to właśnie mam. Czasami nie boli wcale, a czasami tak boli, że z boku na bok nie mogę się obrócić w łóżku, już nie mówiąc o samodzielnym wstaniu z niego. Ale lekarz zapewnił mnie, że to nic groźnego i że nie będzie przeszkadzało w naturalnym porodzie.
 
Hej dziewczyny! Czy macie już kupione wózki, łóżeczka dla dzieciaczków? Bo ja się właśnie zastanawiam nad kupnem ale nie wiem czy nie jest za wcześnie (wiecie jak to jest jak rodzina straszy zabobonami że nie kupuje się przed porodem) 😫
Hehe ja poza laktatorem i przewijakiem na łóżeczko, to posiadam już dosłownie wszystko 😁😁 i dla siebie i dla córci. 😊😊 Po wizycie w poniedziałek mam zamiar zacząć pakować torbę do szpitala oraz wyprac i wyprasować ubranka/pieluszki.
 
reklama
Do góry