reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

CC też poród :) chociaż ja liczę na SN tym razem, po to żeby zobaczyć jak to jest...wszystko sie okaże w 36 tc jak lekarz zmierzy malucha i powie, że czy nie za duży.
Wstawiłam pierwsze pranie! :) tylko, że nie mam miejsca na te ubranka cholerka, zapomniałam ile tego jest :p
 
reklama
Ale tu cisza. 😆 Pewnie też już macie dosyć i nie możecie się doczekać rozwiązania. Ja dzisiaj mam dzień depresji. Właściwie on trwa od wczoraj. Ciągle płaczę i mam strasznego dola. Okropne to jest. Ale polecam komedię na lepszy humor. "Jak urodzić i nie zwariować", trochę się uśmiałam przyznam 🤣🤣. Można znaleźć ten film na CDA za darmo jakby co.
 
Ja ciągle coś robię, piorę, prasuje, kupuje, siedzę z córką itd. W dodatku urządzamy dom, do którego musimy się przenieść do 1 czerwca więc powoli się pakuje bo po porodzie będę mieć 2 tyg na dojście do siebie i przeprowadzkę więc łatwo nie jest :)
A z ciążowych spraw to czuję się jak słoń, ledwo chodzę, mam twardy brzuch często, zaparcia i zgage i jedyne o czym marzę to leżeć 🙂
Te ostatnie tygodnie to spora burza hormonów przeplatana ze strachem, oczekiwaniem itd. Ja bardziej płaczę na serialach bo na doła mi moja córka nie pozwala, ciągle coś z nią robię 😂 może właśnie czytaj wesołe książki, oglądaj komedie itd 🙂
 
Ja mam termin na 9 maja, zaczynam się bardzo stresować... Pierwszy poród, pierwsza ciąża, pierwsza córka :) i jeszcze na sam koniec wielowodzie i strach o zdrowie dziecka...
Hormony tragiczne, ciągle chce mi się płakać, tylko bym teraz leżała i nic nie robiła...
 
Ja mam termin na 9 maja, zaczynam się bardzo stresować... Pierwszy poród, pierwsza ciąża, pierwsza córka :) i jeszcze na sam koniec wielowodzie i strach o zdrowie dziecka...
Hormony tragiczne, ciągle chce mi się płakać, tylko bym teraz leżała i nic nie robiła...
U mnie również pierwsza ciąża i pierwszy poród. Ja mam termin na połowę maja a dzidzia pcha już się na świat, dostałam luteinę żeby dotrwać do 38 tygodnia ;-) Aktualnie mam huśtawkę nastrojów a od dzisiejszego dnia dopadł mnie jeszcze stres bo zaczynają mnie poważnie boleć plecy w okolicy lędźwi i boję się że to już niebawem TEN moment.
Ale mimo wszystko wierzę że wszystko będzie dobrze i damy radę 🫂 💪
 
Ja mam termin na 9 maja, zaczynam się bardzo stresować... Pierwszy poród, pierwsza ciąża, pierwsza córka :) i jeszcze na sam koniec wielowodzie i strach o zdrowie dziecka...
Hormony tragiczne, ciągle chce mi się płakać, tylko bym teraz leżała i nic nie robiła...
Teoretycznie też mam podobny termin, ale po wynikach ktg widać, że może to być wcześniej wiec siedzę jak na szpilkach. Ech.
 
U mnie również pierwsza ciąża i pierwszy poród. Ja mam termin na połowę maja a dzidzia pcha już się na świat, dostałam luteinę żeby dotrwać do 38 tygodnia ;-) Aktualnie mam huśtawkę nastrojów a od dzisiejszego dnia dopadł mnie jeszcze stres bo zaczynają mnie poważnie boleć plecy w okolicy lędźwi i boję się że to już niebawem TEN moment.
Ale mimo wszystko wierzę że wszystko będzie dobrze i damy radę 🫂 💪
Na pewno damy radę! :) trzymam kciuki żebys dotrwala jak najdłużej
 
Ja mam termin na 8-11 maja tez mi się już nic nie chce ..czy zaczęło was boleć krocze ?i czy któraś chce rodzic z znieczuleniem epidural bo mam taka możliwość ale jak widzę w internecie ta igle to jestem przerażona ..może któraś z was rodziła z znieczuleniem zoo i powie jak to wyglada
 
reklama
Ja mam termin na 8-11 maja tez mi się już nic nie chce ..czy zaczęło was boleć krocze ?i czy któraś chce rodzic z znieczuleniem epidural bo mam taka możliwość ale jak widzę w internecie ta igle to jestem przerażona ..może któraś z was rodziła z znieczuleniem zoo i powie jak to wyglada
Mnie też już boli krocze... Szczególnie gdy wstaje np z łóżka...
Też planuje rodzic ze znieczuleniem... Lepsza igła niż ból przy porodzie :)
 
Do góry