reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Cisza tu straszna ... tylko od czasu do czasu jakieś krótkie posty ..
wyprawki gotowe ? Jakieś extra dodatki do listy macie :) ?
 
Dziewczyny już jestem po
Urodziłam 02.05 o 12:55
Był to 36+0 tydzień
Z malutką jest wszystko w porządku ale urodziła się z wagą 2490 gram i 46 cm wzrostu. Musimy byc w szpitalu dopóki Mia nie osiągnie wagi conajmniej 2500 gram
Najważniejsze, ze wszystko dobrze! Gratulacje i oby was szybko wypuścili ! Wszystkiego dobrego dla Was !
 
Ja mam nadzieje ze pójdzie szybko. Ta końcówka mnie denerwuje. Lekarz ostatnio (30.04) mnie badał ale totalnie nic nie powiedział oprócz tego że jak na moja posturę to bobas bedzie drobniutki wg usg w 36t4d wychodziło 2900 g. Jeszcze mi powiedział że szyjka jest miekka,ale nic nie wspomniał czy skrócona itp. Dwie poprzednie ciążę przenosiłam i córki urodziły się 2 tyg I tydz po terminie może i teraz przenosze
 
Dziewczyny, sorki, że nie napisałam wcześniej, ale ja też urodziłam :)
29.04 godz. 8:35 w 39t+5d na świat przez CC przyszła Amelia :D Moja kruszynka 2370gr i 53cm. Jest naprawdę maleńka, ale po badanich wszystko wyglądało dobrze, wiec standardowo w 3 dobie wypisano nas do domu z wagą 2220. Oby zdrowo rosła 😍
 
reklama
Dziewczyny, sorki, że nie napisałam wcześniej, ale ja też urodziłam :)
29.04 godz. 8:35 w 39t+5d na świat przez CC przyszła Amelia :D Moja kruszynka 2370gr i 53cm. Jest naprawdę maleńka, ale po badanich wszystko wyglądało dobrze, wiec standardowo w 3 dobie wypisano nas do domu z wagą 2220. Oby zdrowo rosła 😍
Gratulacje 😍 dużo zdrowka ❤❤❤
 
Do góry