reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dzień dobry. Co prawda jestem kwietniówka 2021 ,ale póki nie na ty jeszcze nikogo zapraszam do nas na kwietniowki dopóki jeszcze majówek brak 😉
 
Na staraczkach się testy z dwiema kreskami sypią jak szalone więc zaraz tu się majówek zapełni :) ja mam nadzieję że też dołączę do tego zaszczytnego grona. Ale tego dowiem się dopiero w połowie września :)
Ale chętnie będę Was podczytywac, co by być w razie co w tematach :)
Powodzenia
 
Na staraczkach się testy z dwiema kreskami sypią jak szalone więc zaraz tu się majówek zapełni :) ja mam nadzieję że też dołączę do tego zaszczytnego grona. Ale tego dowiem się dopiero w połowie września :)
Ale chętnie będę Was podczytywac, co by być w razie co w tematach :)
Powodzenia
Kojarzę z marcowych chyba tez pisałam ale nie wyszło
 
Tak dzidiaj zobaczyłam ale sprawa się skomplikowala bo zanim zaszlam zrobiłam badania i miałam tsh 9 i lekarka odradzila się starać....Ale już za późno teraz mam stres
 
To faktycznie bardzo wysokie. Szybko do lekarza. Wszystko będzie dobrze i bardzo Ci gratuluję :) na kiedy wypadną Ci termin ?
 
reklama
Do góry