reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Tak wcześniej też tachykardia i w razie ataków propranolo ale rzadko tętno tak okolice 90 teraz natomiast przez kilka dni było nawet 110 czekam na wizytę i tam mi chyba coś doradza
Aha i brałam cały czas betabloler concor przed ciążą, w ciąży natomiast nie mogłam i to był problem, bo gdy brałam leki nie było problemu z tętnem.
 
reklama
Czy Tekobitki które mialy to juz za soba kilka razy moga sie wypowiedzieć na temat mdlosci, jak u was było czy jak się zaczynały w 6 tyg lub wcześniej to Ponziej było gorzej czy zostawalo już na takim samym etapie? Czy faktycznie kończyło się w 12 tygodniu? I czy w każdej ciąży było tak samo?
Nie wiem czy to pocieszające ale w mojej pierwszej ciazy mdłości miałam ok 3 miesięcy choć wymiotowałam nie wiele. Za to senność zmęczenie i ogólne wkurzenie miałam do końca 🙈
 
Oh kochana ja od początku plamie i też się bardzo stresuje po 1 poronieniu. Wizyta dopiero 17 więc dopytam co jest grane. Aktualnie biorę 3x2 dupka ale nie pomaga więc to na pewno nie problem hormonalny. Ale wiem że mam nadzerke i zastanawiam się czy to nie ona.W 1 ciąży nie miałam mdłości bo szybko się zakończyła. Ale teraz się zaczely od ok 7 tygodnia. A wczoraj to myślałam że wezmę urlop w pracy. Ale nie wymiotuje tylko strasznie mnie mdli. Za to dzisiaj czuje się wspanialie nic mi nie dolega i mogła bym góry przenosić. I wiem że panikuje ale trochę mnie to stresuje mam nadzieję że objawy ciążowe nie znikają [emoji51]
Dziś chyba musi być dobre ciśnienie bo ja też większą werwe do wszystkiego mam. Wysprzatalam sypialnie pokój jednej córki, drugiej jestem w trakcie o jeszcze.mysle łazienkę zahaczyć 😁
 
I to nadżerka taki psikus może robić? Ja też mam ale podobno mała jest. Ja teraz biorę luteinę 2x1 i może ją podrażniam podczas aplikowania [emoji848]
Właśnie czytałam że może. Trochę poszperałam po Internecie i wyczytałam że podczas ciąży jest bardziej wrażliwa. No i na ten moment tak staram się tłumaczyć te plamienia. Gdzieś właśnie czytałam że dziewczynie zaczęła nadzerka krwawi właśnie po aplikacji luteiny
Dziś chyba musi być dobre ciśnienie bo ja też większą werwe do wszystkiego mam. Wysprzatalam sypialnie pokój jednej córki, drugiej jestem w trakcie o jeszcze.mysle łazienkę zahaczyć [emoji16]
Może być [emoji28] mam nadzieję że ta dobra passa potrwa trochę dłużej
Witam Was dziewczyny.
Dziś test pozytywny w terminie @ z obliczeń om 12.08 ,termin 19 maj tak się cieszę [emoji173][emoji173]
Gratulujemy ♡♡♡
 
A czytałam że w ciazy ktoś brał betablokery.. No zobaczymy jak kardiolog do tego podejdzie.. A jak z porodem ?
Mi lekarz powiedział że jak nie muszę brać to żebym nie brała, dlatego też byłam w domu żeby się nie denerwować i jakoś te tętno wytrzymać 😁 a poród hit, ciśnienie pierwszy raz w życiu na 3 dni przed porodem 150, przez cały.porod i dwa tygodnie po... Ze szpitala mnie nie chcieli wypuścić bo w dzień wyjścia miałam 170... Rodziłam 20 h po odejściu wód, szyjka nie chciała współpracować i niestety skonczyło się cięciem.
 
reklama
Czy Wam też tak chce się spać? Ja jestem nieprzytomna normalnie. Mdłości mnie męczą już konkretnie, zimno mi. Znacie jakieś sposoby na to, żeby się wzmocnić? Kawy nie chce ;/ rok temu mogłam cały dzień spędzić w łóżku, teraz nie. Jeszcze tylko wymiotow brakuje, ale wszystko przede mną.🙈
 
Do góry