reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Witam Was w sobotni poranek :) myślę że mogę oficjalnie do Was dołączyć :) jestem jeden dzień przed @. Wyszedł moim i zdaniem mojego M. Ładny cień na teście:) widać bez przeglądania się:) na zdjęciu jednak mniej :) też jestem umówiona na wizytę 5.10. Aplikacja wylicza termin na 23.05 :)
 

Załączniki

  • 20200912_074220.jpg
    20200912_074220.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 91
reklama
Witam Was w sobotni poranek :) myślę że mogę oficjalnie do Was dołączyć :) jestem jeden dzień przed @. Wyszedł moim i zdaniem mojego M. Ładny cień na teście:) widać bez przeglądania się:) na zdjęciu jednak mniej :) też jestem umówiona na wizytę 5.10. Aplikacja wylicza termin na 23.05 :)
Ja widzę twój cień😍Miałam identycznie 2 dni przed @ a w dniu spodziewanej miesiączki bardziej widoczna druga kreseczka także bardzo Ci gratuluję u mnie termin 19.05 😍
 
Chcę po prostu aby potwierdził moją ciąże.
Tak właśnie myślałam że za 2tyg serduszko bym usłyszała, ale zapytać nie zaszkodzi 😉 Pozdrawiam
Jak naprawdę potrzebujesz potwierdzenia lekarza to idź, nie ma się co zamartwiać :) aczkolwiek test czy beta też jest potwierdzeniem :) Z nicku wnioskuję, że jesteś po cc i pewnie masz obawy czy się pęcherzyk/zarodek zagnieździł prawidłowo. Jeśli tak to całkowicie rozumiem, bo to jest w tej chwili też mój największy strach..miałam CC nie całe 9 miesięcy temu i w związku z tym pewnie od początku jest to ciąża podwyższonego ryzyka.
 
Gratulacje dla nowych mam 🥰
U mnie kiepsko, katar, ból gardła i ból głowy. Zaraz jade po inhalator, nie gorączkuje. Mam nadzieję że nie zaszkodze dzidzi.
 
Mądra ja. Już wiem dlaczego kreska jest taka blada :) bo wzięłam rano nie ten test co trzeba :) zamiast o czułości 10 to o czułości 25 :)
 

Załączniki

  • 20200912_111355.jpg
    20200912_111355.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 64
reklama
Do góry