Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Ja też. Mama mnie gonila, ja tylko o jednej bulce kilkanaście godzin... A rodzilam cały dzień:/ tylko, ze u mnie wody najpierw odeszłyJa tym razem będę mądrzejsze i nie będę jechała tylko dlatego że pil rodziny co godzinę pyta czy to juz?? Jadę na ostatnią chwilę ile się da to w domu pod prysznicem. Normalny posilek i robię hak uważam. Pojechałam słabo się rozkrecalo, zakazał jeść całą nic przelezalam oslablam bez tego jedzenia, na koniec kroplowke co przyspieszylo ale nawalalo niesamowicie już nie miałam siły i mnie straszył próżnociagiem.
A ja pojechałam i całe szczęście bo w szpitalu podczas skurczy dostałam krwotoku.. Łożysko zaczęło się odklejać i szybko na cc. Później lekarz mi mówił że całe szczęście że byłam wtedy w szpitalu bo gdyby to się stało w domu to najpierw ratowali by mnie bo dziecko to już by dawno się udusiło.. Mam taką traumę po tym że nie wiem czy nie załatwię sobie po prostu cesarki, bo tak się boję że sytuacja może się powtórzyćJa tym razem będę mądrzejsze i nie będę jechała tylko dlatego że pil rodziny co godzinę pyta czy to juz?? Jadę na ostatnią chwilę ile się da to w domu pod prysznicem. Normalny posilek i robię hak uważam. Pojechałam słabo się rozkrecalo, zakazał jeść całą nic przelezalam oslablam bez tego jedzenia, na koniec kroplowke co przyspieszylo ale nawalalo niesamowicie już nie miałam siły i mnie straszył próżnociagiem.
Ja urodziłam 12.20 akurat załapałam się na obiad jadłam jak dzik w życiu taka głodna nie byłam. Chyba pierwsze odczycie po porodzie to właśnie głód. Ale jakby mi mąż nie donosił to bym była nie dojedzona. Teraz przy braku odwiedzin może być gorzej, chociaż wezla ta dieta mamy może będzie lepiej. Bo parowki I kromka chleba ćwiartki pomidora to dla 4 latka w przedszkolu.Ja też. Mama mnie gonila, ja tylko o jednej bulce kilkanaście godzin... A rodzilam cały dzień:/ tylko, ze u mnie wody najpierw odeszłyna szczęście jak juz bylam na oddziale po porodzie przyniesli mi jedzenie tzn położna
To straszne co piszesz. Ale czułaś że coś się dzieje złego? Czy po prostu wyszło przy badaniu?A ja pojechałam i całe szczęście bo w szpitalu podczas skurczy dostałam krwotoku.. Łożysko zaczęło się odklejać i szybko na cc. Później lekarz mi mówił że całe szczęście że byłam wtedy w szpitalu bo gdyby to się stało w domu to najpierw ratowali by mnie bo dziecko to już by dawno się udusiło.. Mam taką traumę po tym że nie wiem czy nie załatwię sobie po prostu cesarki, bo tak się boję że sytuacja może się powtórzyć
Dlatego jak będę pakować torbę zacznę od przekąsek, batoniki, paluszki, owoce suszone, kabanosyJa urodziłam 12.20 akurat załapałam się na obiad jadłam jak dzik w życiu taka głodna nie byłam. Chyba pierwsze odczycie po porodzie to właśnie głód. Ale jakby mi mąż nie donosił to bym była nie dojedzona. Teraz przy braku odwiedzin może być gorzej, chociaż wezla ta dieta mamy może będzie lepiej. Bo parowki I kromka chleba ćwiartki pomidora to dla 4 latka w przedszkolu.
Mało dają i licho dziwią się potem że komuś laktacja się nie może rozkręcićDlatego jak będę pakować torbę zacznę od przekąsek, batoniki, paluszki, owoce suszone, kabanosya teraz jak lezalam w szpitalu bylam taka głodna, ich jedzenia mało, do sklepiku nawet nie można bylo pójść przez korona.
A na rozkręcenie laktacji został mi jeszcze **********. Mi sie wydaje, ze u mnie podzialal.Mało dają i licho dziwią się potem że komuś laktacja się nie może rozkręcić