reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Boli was brzuch co jakiś czas?
Plamien ani nic takiego nie mam.
Po prostu co jakiś czas boli mnie brzuch.
Dzis rano tez juz zdążyłam to odczuć.
To moja 1 ciąża i czytam różne rzeczy i sie boje
W pierwszej ciąży mnie nie raz bolał i to przez całą ciąże. To macica się poszerza, więzadła.. I też niepotrzebnie się stresowałam także spokojnie. Póki nie ma plamień i krwi to jest okey [emoji4]
 
reklama
Przeziebienie nie powinno zaszkodzić ciąży, chyba że zaszkodzisz lekami.
Ja się tak dobrze czuje ze czasem myślę czy aby na pewno wszystko ok. Jedynie piersi bolą. Martwi mnie to moje przeziębienie trochę i zastanawiam się czy nie wpłynie to źle? Mój mąż zrobił się taki czuły odkąd zobaczył 2 kreski na teście.
 
@dadzi trzymalam go wysoko, żeby nie dotykał dolnej części brzucha i sprawdzałam co chwila, czy się nie nagrzałam za mocno. Nie można rozgrzewać brzucha w tych dolnych partiach, typu termofory/laptopy. Trzymałam go na żołądku, bo on najbardziej bolał :(
 
Dzien dobry Paniom!
Czy mogę dołączyć jako majóweczka?🙈😊
Planowany termin porodu z usg to 10 maj!
Dotychczas wszystko było okej, niestety po ostatnim współżyciu pojawiło się lekkie krwawienie i dostalam zakaz zblizen na 2 tyg i zero wysiłku fizycznego.. ćwiczenia towarzysza mi od zawsze wiec moja psychika juz odczuwa ich brak 😭
Pozdrawiam wszystkie Majoweczki 🧡
 
Ja kawę pije tak Jak do tej pory. W pierwszej ciąży przestałam pić bo się balam, ale wtedy byłam młoda na studiach i miałam więcej czasu na sen, teraz bez kawy przy 2 dzieci i zerowej możliwości snu w ciągu dnia nie dałabym rady.
Jeśli.chodzi o ból brzucha to jak dziewczyny pisały to normalne. Niestety normalne.jest też że stale nas coś niepokoi. 💁‍♀️
 
W pierwszej ciąży mnie nie raz bolał i to przez całą ciąże. To macica się poszerza, więzadła.. I też niepotrzebnie się stresowałam także spokojnie. Póki nie ma plamień i krwi to jest okey [emoji4]
Ja mam teraz drugą jakby ciążę normalną i ponoć w drugiej rozciaganie bardziej bolesne. Mnie dodatkowo boli bardzo w krzyżu. Też się denerwuje, bo bardziej w nocy mnie boli. Ale czekam na wizytę, zapytam jeszcze raz lekarza.
 
reklama
Dzien dobry Paniom!
Czy mogę dołączyć jako majóweczka?🙈😊
Planowany termin porodu z usg to 10 maj!
Dotychczas wszystko było okej, niestety po ostatnim współżyciu pojawiło się lekkie krwawienie i dostalam zakaz zblizen na 2 tyg i zero wysiłku fizycznego.. ćwiczenia towarzysza mi od zawsze wiec moja psychika juz odczuwa ich brak 😭
Pozdrawiam wszystkie Majoweczki 🧡
Ja cwiczylam.w.domu przez ostatnie 1,5 h 5 razy w tygodniu, moja najdłuższa przerwa trwała 2 tyg. A teraz już od prawie 2 miesięcy nie ćwiczę ,Nie mam zakazu ale w 1 trymestrze jakoś wolę nie ryzykować. Czuje się teraz taka zapuszczona 🤣 ale wiem ze jak urodze to wroce do ćwiczeń i już się nie mogę doczekać 😁
 
Do góry