reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny wyszło mi ze nie mam przeciwciał przeciwko różyczce... lgg tylko 0,21. Jeszcze przed ciąża byłam zapytać w przychodni czy miałam wykonywane szczepienia na różyczkę pielęgniarka potwierdziła, ze przyjęłam dwie dawki. Czy chorowałam tego nie wiem, rodzice tez nie pamiętali.. ale te szczepienia jakoś mnie uspokoiły a teraz się przejmuje.. czy któraś z was jest w podobnej sytuacji?

Ja tak miałam w 1 ciąży. Byłam szczepiona w szkole. Niskie przeciwciała i o zgrozo miałam kontakt z osobą, która w przeciągu 2 tygodni od spotkania zachorowała na różyczkę. I to w I trymestrze 😫 Lekarz powiedział, żebym się nie zamartwiała, przeciwciała nie wyszły, bo teraz są w uśpieniu, a jak będzie potrzeba, to się pojawią. Nie wiem ile w tym prawdy, ale synek urodził się zdrowy, aczkolwiek cały I trymestr się zamartwiałam, a potem już o tym zapomniałam 👅
 
Ja mam dziwne wahania nastroju. Raz się cieszę z tej ciąży i myślę żeby było ok a raz myślę dlaczego właśnie teraz jak ja tyle zaplanowanych rzeczy miałam..... Też tak macie?

Ooooj tak. Ja to już w ogóle mam takie wahania nastrojów, myśli że to szok. Z racji tego że to trzecie nieplanowane dziecko. Wszystko było już takie poukładane.. A po chwili myśli że widocznie tak nam było pisane i tak w kółko przeróżne myśli. Tysiąc na minutę.
 
Cześć dziewczyny. Ja niestety cały czas w strachu czy pokaże się moje serduszko i czy zabije❤ Kolejna wizyta 1.10.
Czas ciągnie się w ślimaczym tempie. Termin 19maj
 

Załączniki

  • 20200923_200556.jpg
    20200923_200556.jpg
    946,1 KB · Wyświetleń: 60
Ja również prenatalne będę miała darmowe. Mamy prywatną opiekę od pracodawcy Medicover

Ja mam u Małża w pracy Medicover, ale jakoś żadnych fajnych lekarzy do prowadzenia we Wrocławiu nie ma. No i Wrocław 35 km ode mnie. Jednak jak mnie przyciśnie to pójdę 🤣 Chociaż u nas poradnia i szpital są super i lekarzy też mamy ekstra. Praktycznie kadra Wrocławska 😉
 
Zamówiłam sobie 2 tomy książek „Mamy dla mamy” podobno super. Jeśli ktoś będzie chciał zamówić to w mailu dostałam kod zniżkowy 10%. Kod - „10dlaciebie”
Może się komuś przyda :) będę miała co czytać podczas 2 tygodni czekania na wizytę. Może nie zwariuje 🤪 dzisiaj po raz pierwszy na spacerze zrobiło mi się tak gorąco i niedobrze. Czuje, ze jeszcze wiele przede mną 😐
Miałam to samo dzisiaj na spacerze. Myślałam, że sie położę na chodniku. Byli mi tak źle i słabo i gorąco, ze jeju.
 
reklama
Do góry