reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Tak jest na pewno wszystko ok. Ja tak dopytuje bo u mnie wg Om był już 5t6d a gin wyliczył mi że mamy jakiś 5t0 dopiero bo na monitorze sam pecherzyk. Dlatego tak dopytuje jak to u ciebie wygląda. A luteina to po co w twoim przypadku?
Lutrina dopochwowa w moim przypadku dlatego, że jestem wysokociśnieniowcem, 2 lata temu przeszłam zawał i biorę stałe leki 2 razy dziennie.W sobotę czyli jutro już o 9 ej rano mam wizytę i zobaczymy co tym razem pokaże usg 😉🙂
 
reklama
Hej z rana.
Juz miałam sprzeczkę z lodówką, a raczej mój żołądek. Czytałam, że w 10 tc jest apogeum mdłości. To by się zgadzało. Od dwóch dni tak mnie trzepie, że odechciewa mi się jeść. Teraz na samą myśl o jedzeniu wnętrzności mam w gardle. Tylko kawa wchodzi. Boli mnie też głowa trochę i od 5 nie mogłam spać, czułam brzuch.
Chyba denerwuje się dziejszym usg.
 
Hej z rana.
Juz miałam sprzeczkę z lodówką, a raczej mój żołądek. Czytałam, że w 10 tc jest apogeum mdłości. To by się zgadzało. Od dwóch dni tak mnie trzepie, że odechciewa mi się jeść. Teraz na samą myśl o jedzeniu wnętrzności mam w gardle. Tylko kawa wchodzi. Boli mnie też głowa trochę i od 5 nie mogłam spać, czułam brzuch.
Chyba denerwuje się dziejszym usg.
Boże ja nie wiem jak Ty z tą kawą dajesz radę 😅tak na pusty żołądek spawalabym że hej. A tak uwielbiam nie mogę się doczekać aż znowu będę mogła ja pić. Na którą usg?
 
Hej z rana.
Juz miałam sprzeczkę z lodówką, a raczej mój żołądek. Czytałam, że w 10 tc jest apogeum mdłości. To by się zgadzało. Od dwóch dni tak mnie trzepie, że odechciewa mi się jeść. Teraz na samą myśl o jedzeniu wnętrzności mam w gardle. Tylko kawa wchodzi. Boli mnie też głowa trochę i od 5 nie mogłam spać, czułam brzuch.
Chyba denerwuje się dziejszym usg.
Twój termin to 1maj ? bo ja zaraz zaczynam 9tc i z usg mam termin na 2 maja . A to tydzień różnicy. Na którą masz wizytę? Najlepiej mieć jak najwcześniej i oszczędzać sobie tego stresu i niepewności. Ja pierwszą miałam na 18 to cały dzień siedziałam jak na szpilce. Na pewno te objawy o których wspominasz są tym spowodowane. Trzymam kciuki i daj znac jak było 😊😊😊
 
reklama
Boże ja nie wiem jak Ty z tą kawą dajesz radę 😅tak na pusty żołądek spawalabym że hej. A tak uwielbiam nie mogę się doczekać aż znowu będę mogła ja pić. Na którą usg?
Ja biorę euthyrox i godzinę lekarz kazał się wstrzymać ze śniadaniem a tak się to dłuży. Czuje sie głodna już w nocy jak wstaje do toalety haha. Ale kawy nie pije, jakoś nie mam ochoty
 
Do góry